2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فیلم ترسناک هر چقدرم وحشتناک باشه با دوبله خنده دار میشه

احضارا 

آنابل آفرینش

سکوت مرگ

جنگیر

حلقه

توطئه آمیز

رَهِ آسِمان دَرون است .... ☁️                                                   
2720

سری فیلم های کینه ، آنابل ، احضار ، اره

بستگی داره چه مدلی بخوای ؟؟ روح و جن یا کشتار و قتل ؟؟؟

💜 گروه بنفش 💜 کیم کارداشیان 🍑 قد ۱۶۶ 😎 وزن اولیه ۱۱۳ 😱 وزن فعلی ۹۶ 😢 وزن هدف 7۵ 😍 مانع همان چیز ترسناکیست که وقتی از هدف خود چشم برمی‌دارید می‌بینید ! 💪🏼 هنری فورد .

من همه فیلم ترسناکارو دیدم.به نظرم دابه و سجن ترکیه خوبه راجع به جنگیریه و از رو واقعیته.کانجورینگ.جنگیر۱۹۹۳ اگه اشتباه نکنمم ک میدونی ترسناکه و رتبه ۱ و داره

من همیشه با حرف همه موافقم چون این تنها راهیه ک میتونم ساکتشون کنم،تا دیگه حرفشونو ادامه ندن😏
2714

من الان میخوام برم جن گیر و ببینم خیلی تعریف میکنن

ما آدم ها دو سبد با خودمون داریم : یکی جلومون آویزونه یکی هم پشتمون ؛ نکات مثبت و خوبی هامونو میندازیم تو سبد جلویی ، عیب هامونو تو سبد پشتی ؛ وقتی تو مسیر زندگی داریم راه میریم فقط دو چیز رو می بینیم خوبی های خودمون و عیب های نفر جلویی !

منکه بشخصه فیلم های کشتار رو ترجیح میدم : روز مرگت مبارک ۱ و ۲ ، غریبه ها ، اره ۴ و ۵ و ۶ و ۷ ، سینمایی تعقیب هم که وحشتنااااااااک بود تا سه روز فکر میکردم یکی پشت کتابخونه س میخواد منو بکشه:///

💜 گروه بنفش 💜 کیم کارداشیان 🍑 قد ۱۶۶ 😎 وزن اولیه ۱۱۳ 😱 وزن فعلی ۹۶ 😢 وزن هدف 7۵ 😍 مانع همان چیز ترسناکیست که وقتی از هدف خود چشم برمی‌دارید می‌بینید ! 💪🏼 هنری فورد .