1874
2019

اگر گفتن منو لایک کن

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💖سلام بچه ها.ی پکیج اموزش انلاین کیک براتون اوردم ک ب جرعت میتونم بگم جز کامل ترین پکیج های تو بازاره.ایتم های اموزشیش شامل ۱ کیک شیفون مناسب خامه۲برش کیک ۳ فیلینگ گذاری۴فرم دهی خامه ۵ انواع فیلینگ ها۶خامه کشی ۷دیزاین کیک۸کیک هویج و گردو ۹ کیک پرتغال ۱۰ تارت میوه و انواع فیلینگ هاش۱۱ کیک خیس شکلاتی ۱۲ کیک شکلاتی ساده ۱۳ انواع بریلو و سس های میوه ای۱۴ سس شکلاتی ۱۵ باترکریم کاکاعویی ۱۶ باترکریم۱۷ چیز کریم❤🌹بچه ها قیمتش هم واقعا باور نکردنی هست قیمت اصلی پکیج ۱۲۰ تومنه ولی من تا فردا با تخفیف ۸۰ میفروشمش

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2033

سری فیلم های کینه ، آنابل ، احضار ، اره

بستگی داره چه مدلی بخوای ؟؟ روح و جن یا کشتار و قتل ؟؟؟

💜 گروه بنفش 💜 کیم کارداشیان 🍑 قد ۱۶۶ 😎 وزن اولیه ۱۱۳ 😱 وزن فعلی ۹۶ 😢 وزن هدف 7۵ 😍 مانع همان چیز ترسناکیست که وقتی از هدف خود چشم برمی‌دارید می‌بینید ! 💪🏼 هنری فورد .

من همه فیلم ترسناکارو دیدم.به نظرم دابه و سجن ترکیه خوبه راجع به جنگیریه و از رو واقعیته.کانجورینگ.جنگیر۱۹۹۳ اگه اشتباه نکنمم ک میدونی ترسناکه و رتبه ۱ و داره

چقدر بعضی وقتا حوصله هیچکی و ندارم

من الان میخوام برم جن گیر و ببینم خیلی تعریف میکنن

کاربری نیمه تعطیل♤عضو اکیپ علمی تخیلی♡                                                                                                                                                                                                                                           وقتی جواب بی ادبیتونو نمیدم نشون دهنده این نیست که جوابی برای حرفتون ندارم بر عکس فقط انقدر سطحتونو پایین دیدم که ترجیح دادم با دعا براتون از هدر رفتن وقتم جلوگیری کنم😉                                                                                                        
میتونی کانجرینگ - غریبه ها - دیگران- راهبه- آنابل-اره-حلقه-تین وولف-قبرستان حیوانات خانگی-احضار رو ب ...

کانجرینگ همون احضاره

یا اون طوری باش که به نظر میرسی یااون طوری که هستی به نظربرس (:

منکه بشخصه فیلم های کشتار رو ترجیح میدم : روز مرگت مبارک ۱ و ۲ ، غریبه ها ، اره ۴ و ۵ و ۶ و ۷ ، سینمایی تعقیب هم که وحشتنااااااااک بود تا سه روز فکر میکردم یکی پشت کتابخونه س میخواد منو بکشه:///

💜 گروه بنفش 💜 کیم کارداشیان 🍑 قد ۱۶۶ 😎 وزن اولیه ۱۱۳ 😱 وزن فعلی ۹۶ 😢 وزن هدف 7۵ 😍 مانع همان چیز ترسناکیست که وقتی از هدف خود چشم برمی‌دارید می‌بینید ! 💪🏼 هنری فورد .