1874
2019

چه برای خودشون کاری دست و پا میکنن 

با دیدن فیلم اموزشی هنر یاد میگیرن 

شما اطرافتون از زرنگ بازیای اطرافیان چی دیدید بگید استفاده کنیپ

این من ،من جدیده 😌من به هرچی که خواستم رسیدم 🙃من خانواده ای دارم ک عاشقانه دوستم میدارن من از همه خوشبخت ترم من از همه خاص ترم من از همه دلنشین ترم و همه باید پیگیر من باشن😍
2033
زرنگ‌نبودم پارتی داشتم یه کار دولتی گیرم‌اومد

تووکجا حالا 

این من ،من جدیده 😌من به هرچی که خواستم رسیدم 🙃من خانواده ای دارم ک عاشقانه دوستم میدارن من از همه خوشبخت ترم من از همه خاص ترم من از همه دلنشین ترم و همه باید پیگیر من باشن😍
زرنگ‌نبودم پارتی داشتم یه کار دولتی گیرم‌اومد

تو ادارات اكثرا همين هست يك بحش جزيي هم با ازمون وارد ميشن 

با همتون قهرم   كرونا تموم نشده سهل انگاري نكنيم تو اين روزاداغديده نشيم و داغديده نكنيم.. تا اطلاع ثانوي از باور كردن تاپيك شما معذوريم حتي شما دوست عزيزايستادن بيجا مانع تركيدن است   شوخي كردم تاپيك دوستامو باور ميكنمب روز مادر و زن هم نزديك ميشيم از الان داريد غصه ميخوريد بعضياتون ك شوهر چيزي هم واستون ميگيره يا نه؟ يا چي واسه مادرشوهر بگيريد چشش درآد    هي با ي دل خوشي ميام اعلانات باز كنم ببينم كي ريپلاي كرده  ميام ميبينم لايك خالي زدين  

یه خانمی اینستا هست بنظر من خیلی خیلی خوب فکرش کار کرده و برای خودش درآمد ایجاد کرده .من خودمم چندبار ازش خرید کردم و کلا کارش برام جالب بوده

و قل رب انزلنی منزلا مبارکا وانت خیرالمنزلین
یه خانمی اینستا هست بنظر من خیلی خیلی خوب فکرش کار کرده و برای خودش درآمد ایجاد کرده .من خودمم چندبا ...

چیکار میکرد؟؟

چیکار میکرد؟؟

محصولات گیاهی مراقبتی پوست ومو میفروشه دست سازه.برام جالب بود خیلی.اطلاعاتشم خیلی بالابود درمورد زیبایی پوست ومو

و قل رب انزلنی منزلا مبارکا وانت خیرالمنزلین