2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگووو عشقم 

لطفا اون سنی که من بودم کسی از من یاد نگیره توی اون سن

۱۱ سالگی کلاس ششم بودم ۳ سال باهاش بودم کلاس نهمی به خاطر سنم رفتم به خاطر سنم چون ۱۲ سال از من بزرگ تر بود خودکشی کردم خیلی بلا سر خودم اوردم ولی بعد از ۲ سال فراموش شد منم الان بیشت و شش سالمه بعد از اون با کسی نبودم 

دختر که باشی زندگی میشی 😍😍😍😍
2728

من تا ۱۹سالگی 

ولی کار اشتباهی بود تجربه نداشتم ی ادمی که هیج جوره به من نمیخورد رو انتخاب کردم ادم کثیفی بود میدونستم توی رابطه اذیت میشم اما وابستگی شدیدی بهش پیدا کردم 

حرفای س ک سی پشت خط میزد و من بی تجربه و نمیدونستم برخورد درست چیه 

درنهایت بعد از ۵ماه کات کردیم در طول مدت ۵ ماه من فقط نهایت ۲۰ روز شوق و ذوق حرف زدن باهاش داشتم بعد از اون فقط تحملش میکردم به شدت ادم سیریشی بود 

🤣😜
بیچاره گناه داشتش که چرا

اخه با یه پسره اشنا شدم

تو سعادت اباد زندگی میکرد

قیافشو که نگم برات😍😍تیپشم که مورد پسندم بود خیلیم دوس داشتیم همو

همچی تموم بود لامصب

ولی مامانم نزاش باهم باشیم کات کردم باهاش

قراره دوسال دیگه همو ببینیم اگه مامانم بزاره😁زن ایندشم😍😂😂

عاشق هات چیپس😍😋😋😋
۱۶ سالته ینی؟ 

۱۸

اون‌خُداست‌کِ‌مهرَبون‌بَخشندست‌:/          مَن‌فاصله‌خَندیدنم‌تا‌رددادنم‌یلَحظَس🌊💯⚖😏                       آدمایی‌واسه‌ماع‌خاصن‌کِ‌مارو‌با‌اخلاق‌بَدمون‌خاصَن🤙🏾📿🦂 🔞          ن میتونی بام باشی ن میتونی جام باشی اینو گفتم در جریان باشی😼💯                           کِ اگ غرورم بشکنه با تیکه هاش شاهرگ زندگیتو میزنم🌏🩸🚫🥀

15 سالگی رل زدم دو سال باهم هستیم با کلی چالش که الان جون تایپ کردن ندارم 😅

فقط اینو بگم همه ی روزای خوبمون بخاطر خودخواهی بقیه داره به گند کشیده میشه بخاطر اینکه میگن صلاح هست و نیست داره خراب میشه ☹️💔

‹ تا استخوان مبتلای توام^^🔗♥️ ›
2706