2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بگووو عشقم 

لطفا اون سنی که من بودم کسی از من یاد نگیره توی اون سن

۱۱ سالگی کلاس ششم بودم ۳ سال باهاش بودم کلاس نهمی به خاطر سنم رفتم به خاطر سنم چون ۱۲ سال از من بزرگ تر بود خودکشی کردم خیلی بلا سر خودم اوردم ولی بعد از ۲ سال فراموش شد منم الان بیشت و شش سالمه بعد از اون با کسی نبودم 

دختر که باشی زندگی میشی 😍😍😍😍
2731

من تا ۱۹سالگی 

ولی کار اشتباهی بود تجربه نداشتم ی ادمی که هیج جوره به من نمیخورد رو انتخاب کردم ادم کثیفی بود میدونستم توی رابطه اذیت میشم اما وابستگی شدیدی بهش پیدا کردم 

حرفای س ک سی پشت خط میزد و من بی تجربه و نمیدونستم برخورد درست چیه 

درنهایت بعد از ۵ماه کات کردیم در طول مدت ۵ ماه من فقط نهایت ۲۰ روز شوق و ذوق حرف زدن باهاش داشتم بعد از اون فقط تحملش میکردم به شدت ادم سیریشی بود 

🤣😜
بیچاره گناه داشتش که چرا

اخه با یه پسره اشنا شدم

تو سعادت اباد زندگی میکرد

قیافشو که نگم برات😍😍تیپشم که مورد پسندم بود خیلیم دوس داشتیم همو

همچی تموم بود لامصب

ولی مامانم نزاش باهم باشیم کات کردم باهاش

قراره دوسال دیگه همو ببینیم اگه مامانم بزاره😁زن ایندشم😍😂😂

عاشق هات چیپس😍😋😋😋
2738
۱۶ سالته ینی؟ 

۱۸

اون‌خُداست‌کِ‌مهرَبون‌بَخشندست‌:/          مَن‌فاصله‌خَندیدنم‌تا‌رددادنم‌یلَحظَس🌊💯⚖😏                       آدمایی‌واسه‌ماع‌خاصن‌کِ‌مارو‌با‌اخلاق‌بَدمون‌خاصَن🤙🏾📿🦂 🔞          ن میتونی بام باشی ن میتونی جام باشی اینو گفتم در جریان باشی😼💯                           کِ اگ غرورم بشکنه با تیکه هاش شاهرگ زندگیتو میزنم🌏🩸🚫🥀

15 سالگی رل زدم دو سال باهم هستیم با کلی چالش که الان جون تایپ کردن ندارم 😅

فقط اینو بگم همه ی روزای خوبمون بخاطر خودخواهی بقیه داره به گند کشیده میشه بخاطر اینکه میگن صلاح هست و نیست داره خراب میشه ☹️💔

‹ تا استخوان مبتلای توام^^🔗♥️ ›
2706