1874
2019
بیچاره گناه داشتش که چرا

اخه با یه پسره اشنا شدم

تو سعادت اباد زندگی میکرد

قیافشو که نگم برات😍😍تیپشم که مورد پسندم بود خیلیم دوس داشتیم همو

همچی تموم بود لامصب

ولی مامانم نزاش باهم باشیم کات کردم باهاش

قراره دوسال دیگه همو ببینیم اگه مامانم بزاره😁زن ایندشم😍😂😂

2033
۱۶ سالته ینی؟ 

۱۸

خدایا خُدت میدونی جریانو🧿🤭        سال۱۴۰۰امسال زندگی جدیدم شروع بشه با عشقم دعام کنین😍🥺     دخی شیطون😝عاشق رقص😁ملکه مرگ👑رفیق فاب و ناباب رفیقش😌همینو بس🤭

15 سالگی رل زدم دو سال باهم هستیم با کلی چالش که الان جون تایپ کردن ندارم 😅

فقط اینو بگم همه ی روزای خوبمون بخاطر خودخواهی بقیه داره به گند کشیده میشه بخاطر اینکه میگن صلاح هست و نیست داره خراب میشه ☹️💔

دقت کردی ؟ همین الان هم اکنون این لحظه پیر ترین سنی هستی که تا حالا بوده ای و جوان ترین سنی که تا ابد خواهی بود  
هخخخخخ😂😂😂حدس میزدم اینو بگی ولی الان ۸ ساله هاع رل دارن برادر

اون که ۸ سالش رل داره متاسفانه مشکل داره باید پدر مادرش ببرن  روانشناس

میشه برای دل شکسته من  صلوات بفرستید😔❤          #یا_باب_الحوایج😔💙
۶ ساله باهمیم  از اول باهمم بودیم😊❤

اوخی الان ازدواج کردین یا هنوز رلین؟

کاش، هر دو به قول هایمان عمل می‌کردیم ،من برایت #آبنبآت_چوبی‌ می‌خریدم🍭تو برایم حلقه برلیان💍تو طعم عشق❤را میچشیدی و من،طعم تعلق را...
اوخی الان ازدواج کردین یا هنوز رلین؟

خانوادم راضی نیستن 

و موندیم که چه کنیم 

الان که امضامُ میبینی ساعت چنده؟؟؟                         لطفا اگر تاپیکی برخلافِ نظرته وارد نشو!                      سوالِ حقوقی داشتین درخدمتم ⚖
لطفا اون سنی که من بودم کسی از من یاد نگیره توی اون سن ۱۱ سالگی کلاس ششم بودم ۳ سال باهاش بودم کلاس ...

الان اگر 26 سالت باشه تو دوران ما کلاس ششم و نهم نبود 

ماها اول راهنمایی و دبیرستان و پیش دانشگاهی داشتیم 

بچها من واقعا نمیدونم ...میگن پسرا دخترارو برای کار دیگه ای میخام همشونم مثل همن و من سر همین مورد هیچوقت حرفای هیچ پسری رو باور نمیکنم ...حالا واقعا پسرا فقط دخترارو واسه اونکار میخان گیج شدم

من با یکی بودم یکسال..بعد دیدم تو دستش خالکوبی به اسم مهسا داره..کات کردم..بعد سه سال دوباره اومد...کلا اونو پاک کرده بود و تغییر کرده بود..ولی وقتی باهم بودیم شوهرم اومد خواستگاری و منم سر لجبازی با اون به شوهرم ج مثبت دادم...هنوزم میبینمش حالم بد میشه و یک هفته پکرم🙃🙂

گروه زرد💛وزن اولیه ۷۸ وزن فعلی ۷۶🤔وزن هدف ۶۰💛💛
1718