1874
2019

توعمرم  تاحالا  نداشتم🤦‍♀😅

خانم  عزیز ،  میدونی  همین  زمانیکه  امضای منو  میخونی دیگه  تکرا  نمیشه🤔؟پس  واکن  اون  لبارو😁 یک  لبخند  بزن  غم غصرو بریز دور  🤩به اطرافیانت  لبخند  بزن  حتی  اگه  مصنوعی  باشه  بهشون  انرژی  میده بزار  تواین  دوران  سخت  حداقل  دیدن  تو  خوشحالشون  کنه😍🤩اونوقت  ازشادیا  اونا  خودتم  دوبرابر  شاد  میشی واین  سیکل  ادامه  پیدا  میکنه🤩🤩😍❤
2032

۱۶سالگی

عید بهش میرسم😁اینو ۳ماهه میشه باهمیم😊

البته کراش زیاد داشتما

خدایا خُدت میدونی جریانو🧿🤭        سال۱۴۰۰امسال زندگی جدیدم شروع بشه با عشقم دعام کنین😍🥺     دخی شیطون😝عاشق رقص😁ملکه مرگ👑رفیق فاب و ناباب رفیقش😌همینو بس🤭
۱۶سالگی عید بهش میرسم😁اینو ۳ماهه میشه باهمیم😊 البته کراش زیاد داشتما

۱۶ سالته ینی؟ 

کاش، هر دو به قول هایمان عمل می‌کردیم ،من برایت #آبنبآت_چوبی‌ می‌خریدم🍭تو برایم حلقه برلیان💍تو طعم عشق❤را میچشیدی و من،طعم تعلق را...

۶ ساله باهمیم 

از اول باهمم بودیم😊❤

الان که امضامُ میبینی ساعت چنده؟؟؟                         لطفا اگر تاپیکی برخلافِ نظرته وارد نشو!                      سوالِ حقوقی داشتین درخدمتم ⚖
بگووو عشقم 

لطفا اون سنی که من بودم کسی از من یاد نگیره توی اون سن

۱۱ سالگی کلاس ششم بودم ۳ سال باهاش بودم کلاس نهمی به خاطر سنم رفتم به خاطر سنم چون ۱۲ سال از من بزرگ تر بود خودکشی کردم خیلی بلا سر خودم اوردم ولی بعد از ۲ سال فراموش شد منم الان بیشت و شش سالمه بعد از اون با کسی نبودم 

دختر که باشی زندگی میشی 😍😍😍😍

من تا ۱۹سالگی 

ولی کار اشتباهی بود تجربه نداشتم ی ادمی که هیج جوره به من نمیخورد رو انتخاب کردم ادم کثیفی بود میدونستم توی رابطه اذیت میشم اما وابستگی شدیدی بهش پیدا کردم 

حرفای س ک سی پشت خط میزد و من بی تجربه و نمیدونستم برخورد درست چیه 

درنهایت بعد از ۵ماه کات کردیم در طول مدت ۵ ماه من فقط نهایت ۲۰ روز شوق و ذوق حرف زدن باهاش داشتم بعد از اون فقط تحملش میکردم به شدت ادم سیریشی بود 

🤣😜
1718