2703
2553
ب اينده دور فكر نميكنم اينده دور تو ذهنم مسدود هست گاهي ب اجبار هم پيش اومده قبلا فكرشو كردم ك خب ...

چی بگم .ولی من دوست ندارم تو اون شرایط باشم.اونیکه که همسرشو از دست داده حداقلش اینه یبار طعم زندگی مشترکو فهمیده ارزو به دل نمونده.چرا از جهت منفی نگاه میکنی؟ 

تو ی تاپیک خونده بودم که گفتع بودن  جن ها ادیتم میکنن خوابای ترسناک میبینم از وقتی میخونم منم ش ...

سوره بقره گوش کن

سوره جن رو بخون ،تا چهل روز

کسایی که طلسم دارن یا جن عاشق یا همزاد و...وقتی تازه شروع میکنن این اتفاقا براشون میفته ،ینی نمیزارن تو بخونی ،ولی باید مداومت کنی بعد یه مدت کمتر میشه،اولش شاید ضعیف بشی یا پرخاشگر ولی اخرش حس سبکی میکنی و ازت دور میشن،فقط مداومت کن 

از99/12/20تــــا 1400/7/1______الحمدلله، یَا رادَّ ما قدْ فاتَ : ای برگرداننده آنچه ازدست رفته،،   در آدمیعشقی ودردی وخارخاری وتقاضاییهست،که اگر صد هزار عالمملک او شودکه نیاساید،و آرام نیابد،این خلق بتفصیل درهرپیشه وصنعتی ومنصبی وتحصیل نجوم و طب وغرذلک میکنندو هیچ آرام نمیگیرند،زیرا آنچه مقصود است،بدست نیامده است،اخرمعشوق را دلآرام میگویند،یعنی که دل به او ارام گیرد،پس بغیر چون ارام وقرار گیرد،این جمله خوشیها ومقصودها چون نردبانیست،و چون پای نردبان جای اقامت و باش نیست ازبهر گذشتن است،خنک اورا که زودتر بیدار و واقف گردد تا راه دراز بر او کوته شودو دراین پایه های نردبان عمر خود راضایع نکند...             

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چی بگم .ولی من دوست ندارم تو اون شرایط باشم.اونیکه که همسرشو از دست داده حداقلش اینه یبار طعم زندگی ...

منفي نيست ك حقيقت هست

خب من نميخام ب زور ازدواج كنم ك حالا وقتي هم نشد خودمو دق بدم؟ ديگه چكار كنم با ادم خوب و دلخاهم اشنا نشدم

2456

منم ۱۸سالمه. دلم میخواد ازدواج کنم ی شوهر خییلی خوب که درسمم ادامه بدم خسته شدم از مجردی اه

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻
2714
😰

😬😬چیه

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻
منم ۱۸سالمه. دلم میخواد ازدواج کنم ی شوهر خییلی خوب که درسمم ادامه بدم خسته شدم از مجردی اه

منم مثل تو فکر میکردم تا ۳۰ سالگی نمیموندم .خوبه ادامه بده خخخخ

انشالله همه مجردایی ک آرزوی ازدواج دارن یه پسر فوق العاده با اصالت و خانواده دار نصیبشون بشه الهی آمین 

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  
2706