2703
2553

چرا این روزا همه میخوان ازدواج کنن

‌‌‌‌‌‌دختر شمالی🌿🌾                    دل اگر تیره نباشد همه دنیاست بهشت...                             من اگه شاعر میشدم مخاطب همه شعرام قرمه سبزی و ته دیگ سیب زمینی بود...                                                           خدایا یدونه از اون معجزه قشنگات لطفا...!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سنم بالا رفته .وگرنه دختری تیستم فقط به ازدواج فکر کنم خواستگار زیاد داشتم کلی هیچوقت عجله نکردم برا ...

سن عددی نیست اسی   این چیزها  را از مغزت پاک کن 

با اینکه متاهلم  ولی شرایطم جوری هست که ۹سال مجردم 

دارم با زندگی میجنگم 

آقا    هستم🙋     🔵💲💙  بجای ایراد گرفتن  از دیگران   به فکر اصلاح خود باش 👐انگشتان دست را ببین بعد قضاوت کن 👂👂برای یاد گیری هیچ وقت دیر نیست  😑در جمع همیشه  خاموش باش  تا ذهن تقویت شود   کاربر  سال 85
2714
۲۵😶

اره.همش فک میکنم ک اگ دیر بچه دار بشم دوس ندارم فاصله سنیم با پسرم😊زیاد باشه 

میدونم روسیام 😔من اگ بی وفام😭ولی عشقم اینه عاشق این‌آقام ❤یاامام رضا عاشقتم آقا🤍
هر دو

یک تاپیک دارم  بنام  فقط آقایون سایت و خانمها ی سر برو بخون شاید  حالت بهتر شد

آقا    هستم🙋     🔵💲💙  بجای ایراد گرفتن  از دیگران   به فکر اصلاح خود باش 👐انگشتان دست را ببین بعد قضاوت کن 👂👂برای یاد گیری هیچ وقت دیر نیست  😑در جمع همیشه  خاموش باش  تا ذهن تقویت شود   کاربر  سال 85
ممنون عزیزم.حس میکنم تو کارم سنگینی هست

اگه تو کارات سنگینی حس میکنی،هر روز تا چهل سوره بقره گوش کن،و سوره جن بخون

از99/12/20تــــا 1400/7/1______الحمدلله، یَا رادَّ ما قدْ فاتَ : ای برگرداننده آنچه ازدست رفته،،   در آدمیعشقی ودردی وخارخاری وتقاضاییهست،که اگر صد هزار عالمملک او شودکه نیاساید،و آرام نیابد،این خلق بتفصیل درهرپیشه وصنعتی ومنصبی وتحصیل نجوم و طب وغرذلک میکنندو هیچ آرام نمیگیرند،زیرا آنچه مقصود است،بدست نیامده است،اخرمعشوق را دلآرام میگویند،یعنی که دل به او ارام گیرد،پس بغیر چون ارام وقرار گیرد،این جمله خوشیها ومقصودها چون نردبانیست،و چون پای نردبان جای اقامت و باش نیست ازبهر گذشتن است،خنک اورا که زودتر بیدار و واقف گردد تا راه دراز بر او کوته شودو دراین پایه های نردبان عمر خود راضایع نکند...             
سنم بالا رفته .وگرنه دختری تیستم فقط به ازدواج فکر کنم خواستگار زیاد داشتم کلی هیچوقت عجله نکردم برا ...

دقیقا منم مثل توام 

خیلی خواستگار داشتم‌ چون عجله ای نداشتم همه رو از دست دادم الان احساس میکنم سنم داره میره بالا

ایشالا هممون یه ازدواج خیلی خوب داشته باشیم🙏

خدا خیلی بزرگتر از دردهای ماست... رفیق
2706