1874
2019
واقعا؟ خوشبحالت

ازدواج ب هر قيمتي خوب نيست

با ادم خوبش خوبه 

ك ديگه شايد برا همه فرصت اشنايي پيش نياد

با همتون قهرم   كرونا تموم نشده سهل انگاري نكنيم تو اين روزاداغديده نشيم و داغديده نكنيم.. تا اطلاع ثانوي از باور كردن تاپيك شما معذوريم حتي شما دوست عزيزايستادن بيجا مانع تركيدن است   شوخي كردم تاپيك دوستامو باور ميكنمب روز مادر و زن هم نزديك ميشيم از الان داريد غصه ميخوريد بعضياتون ك شوهر چيزي هم واستون ميگيره يا نه؟ يا چي واسه مادرشوهر بگيريد چشش درآد    هي با ي دل خوشي ميام اعلانات باز كنم ببينم كي ريپلاي كرده  ميام ميبينم لايك خالي زدين  

عزیزم برات دعا کردم.

امیدوارم بهترینها نصیبت بشه.

اگه دوست داری کانال استاد شجاعی عضو شو و موضوع: موانع استجابت دعا رو گوش کن. 

کمکت میکنه ان شاءالله 

آدرس کانال تلگرام و ایتاشون تو امضام هست 

یا علی 

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                                                           لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂

خودش میاد  زیاد به فکر این چیزها نباش  از زندگی لذت ببر

آقا    🙋   و کورد    🔵💲💙  بجای ایراد گرفتن  از دیگران   به فکر اصلاح خود باش 👐انگشتان دست را ببین بعد قضاوت کن 👂👂برای یاد گیری هیچ وقت دیر نیست  😑در جمع همیشه  خاموش باش  تا ذهن تقویت شود 
2032
خودش میاد  زیاد به فکر این چیزهه نباش  از زندگی لذت ببر

سنم بالا رفته .وگرنه دختری تیستم فقط به ازدواج فکر کنم خواستگار زیاد داشتم کلی هیچوقت عجله نکردم برا ازدواج.ولی الان میبینم داره سنم میره بالا

اسی از زندگی نا امید هستی  یا از خودت  

آقا    🙋   و کورد    🔵💲💙  بجای ایراد گرفتن  از دیگران   به فکر اصلاح خود باش 👐انگشتان دست را ببین بعد قضاوت کن 👂👂برای یاد گیری هیچ وقت دیر نیست  😑در جمع همیشه  خاموش باش  تا ذهن تقویت شود 

چرا این روزا همه میخوان ازدواج کنن

دل اگر تیره نباشد همه دنیاست بهشت...                    من ن پارتنر دارم ن کراش ن دوسپسر ن عشق ن هیچی ن منتظر کسیم ن کسی منتظر منه مصداق بارز بهر تماشا به جهان آمده منم...                                 فک کنم همسر آیندم داره خدا خدا میکنه من با کسی قرار نذارم و دعاهاش واقعا هم جواب داده...!             من اگه شاعر میشدم مخاطب همه شعرام قرمه سبزی و ته دیگ سیب زمینی بود...                                    خدایا یدونه از اون معجزه قشنگات لطفا...!
سنم بالا رفته .وگرنه دختری تیستم فقط به ازدواج فکر کنم خواستگار زیاد داشتم کلی هیچوقت عجله نکردم برا ...

سن عددی نیست اسی   این چیزها  را از مغزت پاک کن 

با اینکه متاهلم  ولی شرایطم جوری هست که ۹سال مجردم 

دارم با زندگی میجنگم 

۲۵😶

اره.همش فک میکنم ک اگ دیر بچه دار بشم دوس ندارم فاصله سنیم با پسرم😊زیاد باشه 

میدونم روسیام 😔من اگ بی وفام😭ولی عشقم اینه عاشق این‌آقام ❤یاامام رضا عاشقتم آقا🤍
1718