2726
عنوان

اونا که کیک میپزن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 293 بازدید | 19 پست

نه فرقی نداره

دیروز واسه روز مرد کیکی پخته بودم که بیا و ببین،با ککای آماده و بیرون پز،مو نمیزد بلکه خوشمزه تر هم شده بود انصافا،دیگه استاد شدم😎😎

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بریز مشکلی پیش نمیاد

خوشبختی ینی داشتن ی خانواده چهارنفره🥰                     خوشبختی ینی همسرت مثل کوه پشتت باشه و نذاره خم ب ابروت بیاد ❤️و خوشبختی ینی همسرت واقعاااا عاشقت باشه و اینو هربار از نگاهش بفهمی🥰🥰...خوشبختی ینی تو بعداز ی عالمه اشتباه راجب همسرت با ی تلنگر ب خودت بیای و مسیر اشتباه رو برگردی و بشی همدم و همراه همسرت برای باقی عمر❤️❤️.                                           سنتی ازدواج کردم و اوایل از همسرم متنفر بودم حتی بعداز عروسی تا سه چهارسال اکثر اوقات باهم جروبحث و دعوا داشتیم اما بعداز ی دعوای شدید ی تلنگر بهم خورد فهمیدم چقدر همسرم خوبه فهمیدم چقدر ویژگیهای مثبت داره ک من تا اون موقع بخاطر اینکه تحت تاثیر اطرافیان بودم نمیدیدم سعی کردم خودمو تغییر بدم و دادم😌البته ناگفته نماند همسرمم بخاطر من خیلیییییی زیاد تغییر کرد🤗         الان خداروشکر خیلی وقته همچی آرومه و خیلی عاشق هم هستیم❤️❤️❤️. اینارو نوشتم ک بگم عزیزانی ک اوایل زندگیتونه و باهم جروبحث دارین فوری نرید سراغ طلاق و خانواده ها اول از همه از خودتون شروع کنید انشالله ک همچی خوب میشه و زندگیتونو میسازین🤲                         حضرت یار سایه ات مستدام❤️❤️❤️