2726
عنوان

عجیب ترین چیزی یا کسی که دوسش دارید کیه یا چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1184 بازدید | 131 پست

پیتزا

‌‌‌‌‌‌دختر شمالی🌿🌾                    دل اگر تیره نباشد همه دنیاست بهشت...                             من اگه شاعر میشدم مخاطب همه شعرام قرمه سبزی و ته دیگ سیب زمینی بود...                                                           خدایا یدونه از اون معجزه قشنگات لطفا...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

متاسفانه سیگار

خب عزیزم من خودم استفاده نکردم 

ولی به نظرم عادت نکن به سیگار

ریه و پوستت خراب میشه

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
پیتزا

😍😍😍منم😋

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2728
وای یعنی میشه کاش ب شوهرم بره آرزومه بخدا .البته هم من روشنم هم همسرم زیاد روشن نیستم ولی خوبم ولی ش ...

خواهرزاده من اونم شبیه باباشه ایشالااول سلامت باشه بچتون بعد هم هرجوردوس داری باشه 

اگه امضاموخوندی میشه برای شادی روح پدرمادرم یه صلوات بفرستی ممنونم 
خواهرزاده من اونم شبیه باباشه ایشالااول سلامت باشه بچتون بعد هم هرجوردوس داری باشه 

مرسی عزیزم آمین.خدا براتون حفظشون کنه. من چون شوهرم بیشتریا خونه نیست دوست دارم کپیش بشه همش نگاش کنم وقتی اون خونه نیست🙈😂😂😂

❤❤اقاجان ممنونم ❤❤سبحان الله الهی شکر❤❤❤
مرسی عزیزم آمین.خدا براتون حفظشون کنه. من چون شوهرم بیشتریا خونه نیست دوست دارم کپیش بشه همش نگاش کن ...

فدات ای جوونم ایشالاکه میشه

اگه امضاموخوندی میشه برای شادی روح پدرمادرم یه صلوات بفرستی ممنونم 
اره راست میگی متاسفانه زیاد میخورم ولی سعی میکنم کمترش کنم اگه بشه 

من خیلی ویار دوغ و ماست داشتم دکترم دعوام کرد، گفت بخور ولی باندازه، سردی زیاد خوب نیس

اگر انسانی، انسانی را بخاطر گناهی سرزنش کند، نمیرد تا خود به آن گناه دچار شود...
من خیلی ویار دوغ و ماست داشتم دکترم دعوام کرد، گفت بخور ولی باندازه، سردی زیاد خوب نیس

من ب دکتر بگم چجوری خیار میخورم قطعا از مطب بیرونم مبکنه😂😂😂. ببخشید میپرسم جنسیت نی نی تون چیه؟

من ب دکتر بگم چجوری خیار میخورم قطعا از مطب بیرونم مبکنه😂😂😂. ببخشید میپرسم جنسیت نی نی تون چیه؟

😂😂عزیزم،،، هنوز ۹ هفتمه، معلوم نیس

اگر انسانی، انسانی را بخاطر گناهی سرزنش کند، نمیرد تا خود به آن گناه دچار شود...
😂😂عزیزم،،، هنوز ۹ هفتمه، معلوم نیس

بسلامتی عزیرم انشالله سالم صالح باشه وقدمش پراز خیر و اونی ک ته دلت میخوای بشه

چ عالییییی اهل کدوم شهرین؟ 

تهران🙈

البته اصلیت ما برا تبریزه 

اونم اصلیتش برا ارومیه اس😍

ولی خونه مون تهرانه

2706