2737
2734
عنوان

عجیب ترین چیزی یا کسی که دوسش دارید کیه یا چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1184 بازدید | 131 پست
۳۵؟؟؟؟

تقریبا آره🙈

ولی خیلی ماهه

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

ان شاءالله که خوشبخت بشید عزیزم اصل تفاهمه سن یه عدده

شانه ات رادیر آوردی،،،سرم را باد برد،،خشت خشت و آجرآجر،پیکرم راباد برد،،،،من بلوطی پیربودم پای یک کوه بلند،،،نیمم آتش سوخت،،،نیم دیگرم راباد برد،،،،ازغزلهایم فقط خاکستری مانده به جا،،،،بیتهای،روشن و شعله ورم را باد برد،،،باهمین نیمه،همین معمولی ساده بساز،،دیرکردی  نیمه ی عاشقترم را بادبرد،،،بال کوبیدم قفس رابشکنم،،عمرم گذشت،،،،وانشد بدتر از آن،،بال و پرم را باد برد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گرمی چی بخورم؟ میترسم میگن باعث سقط میشه گرمی .

نمیدونم عزیزم چیزی که کم ضرره، خیار خیلی سرده، اونم زیادیش مضره واست 

اگر انسانی، انسانی را بخاطر گناهی سرزنش کند، نمیرد تا خود به آن گناه دچار شود...
نوش جونت😍برا استخونات خوبه  حالا من خودم رو آش هم کشک نمیریزم😂

واای اشو اصن واسه کشکش میخورم لامصب  با این سن گولاخم  اگ جایی بدونم کشک بوده بمن ندادن بغض بدی حاکم میشه😂😂😂😂😂

Go big meri
2728
واقعا؟ اخه زنداییم سر پسرش خیلی خورده لود الان خیلی سبزه اس دخترداییم گفت نخور بچه ات سیاه میشه

بنظرمن به این چیزانیس بچه یابه باباش میره یابه مادرش پسرمن کپ باباشه 

اگه امضاموخوندی میشه برای شادی روح پدرمادرم یه صلوات بفرستی ممنونم 
اش مزه اش به کشک شوهرمنم دوس نداره ولی من عاشق کشکم پسرمم جدیدا میبینه من میخورم علاقه پیداکرده

من تو آش به جا کشک 

ماست میریزم🙈🙈🙈میچسبه

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2738
نمیدونم عزیزم چیزی که کم ضرره، خیار خیلی سرده، اونم زیادیش مضره واست 

اره راست میگی متاسفانه زیاد میخورم ولی سعی میکنم کمترش کنم اگه بشه 

❤❤اقاجان ممنونم ❤❤سبحان الله الهی شکر❤❤❤
من تو آش به جا کشک  ماست میریزم🙈🙈🙈میچسبه

اونم خوبه ولی اگه کشک نباشه من باماست میخورم وگرنه قبل اش گذاشتن میرم کشک میگیرم بعداش میزارم 

اگه امضاموخوندی میشه برای شادی روح پدرمادرم یه صلوات بفرستی ممنونم 
گفتی لایک نکن ترسیدم 😂 لایکم و برداشتم ، ولی باید میگفتم ک دیدم پیامتو💪🌝😂

😂😂😂😂😂😂😂فدات😂😂😂❤❤

تاجیم💙 کورشود هر انکه نتوان دید دو ستاره پرافتخار غول اسیا رو👑 نصف جذابیت ی دختر استقلالی بودنشهههه باااباااا ...دنیای صورتی مایل ب ابی دوست داشتنی من😊💙
ان شاءالله که خوشبخت بشید عزیزم اصل تفاهمه سن یه عدده

قربونت بشم گلم لطف داری

ان شاء الله که شماهم خوشبخت باشی همیشه 

والله هم پسر باشعور و بادرکیه 

هم واقعا خونوادش منو دوست دارن 

باور کن مامانش من برم خونشون دیگه برام سنگ تموم میزاره 

همشون هم بهم احترام میزارن 

و خود نامزدمم مودب و آقاس

بنظرمن به این چیزانیس بچه یابه باباش میره یابه مادرش پسرمن کپ باباشه 

وای یعنی میشه کاش ب شوهرم بره آرزومه بخدا .البته هم من روشنم هم همسرم زیاد روشن نیستم ولی خوبم ولی شوهرم تقریبا بوره کاش ب اون بره

❤❤اقاجان ممنونم ❤❤سبحان الله الهی شکر❤❤❤
2706