1874
2019
عنوان

عجیب ترین چیزی یا کسی که دوسش دارید کیه یا چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1166 بازدید | 131 پست
خواهرزاده من اونم شبیه باباشه ایشالااول سلامت باشه بچتون بعد هم هرجوردوس داری باشه 

مرسی عزیزم آمین.خدا براتون حفظشون کنه. من چون شوهرم بیشتریا خونه نیست دوست دارم کپیش بشه همش نگاش کنم وقتی اون خونه نیست🙈😂😂😂

❤❤اقاجان ممنونم ❤❤سبحان الله الهی شکر❤❤❤

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

اره راست میگی متاسفانه زیاد میخورم ولی سعی میکنم کمترش کنم اگه بشه 

من خیلی ویار دوغ و ماست داشتم دکترم دعوام کرد، گفت بخور ولی باندازه، سردی زیاد خوب نیس

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگر انسانی، انسانی را بخاطر گناهی سرزنش کند، نمیرد تا خود به آن گناه دچار شود...
من خیلی ویار دوغ و ماست داشتم دکترم دعوام کرد، گفت بخور ولی باندازه، سردی زیاد خوب نیس

من ب دکتر بگم چجوری خیار میخورم قطعا از مطب بیرونم مبکنه😂😂😂. ببخشید میپرسم جنسیت نی نی تون چیه؟

2032
من ب دکتر بگم چجوری خیار میخورم قطعا از مطب بیرونم مبکنه😂😂😂. ببخشید میپرسم جنسیت نی نی تون چیه؟

😂😂عزیزم،،، هنوز ۹ هفتمه، معلوم نیس

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگر انسانی، انسانی را بخاطر گناهی سرزنش کند، نمیرد تا خود به آن گناه دچار شود...
😂😂عزیزم،،، هنوز ۹ هفتمه، معلوم نیس

بسلامتی عزیرم انشالله سالم صالح باشه وقدمش پراز خیر و اونی ک ته دلت میخوای بشه

چ عالییییی اهل کدوم شهرین؟ 

تهران🙈

البته اصلیت ما برا تبریزه 

اونم اصلیتش برا ارومیه اس😍

ولی خونه مون تهرانه

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور ۹۸ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

اون دو تومن پولی ک تو حسابمه😂

بیوگرافی من👈༺♥️༻                                                   یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم:) 

یه ادمی که ۱۶سال ازم بزرگتره🚶‍♀️

خیلی دلم میخوادهمسرایندم پلیس باشه از اونا که خیلی جدی ومغرورن و قد بلندی دارن😌اگه توبخش عملیاتم باشه که خیلی خوبه😻جوگیرم نشدم دلم میخواد�واسه رسیدن ب این خواستم واسم یه صلوات بفرست و ریپلی کن که شادشم💋🌹💛🌸
کتابام

😍خوباشو معرفی کن منم بخونم🙈

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور ۹۸ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
اون دو تومن پولی ک تو حسابمه😂

خدا زیادش کنه خواهر

1718