1874
2019

😍

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور ۹۸ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

بز هایم

و من همونی هستم ک تا پارسال فک میکردم اگ پا بزارم روی نون میرم جهنم☺🌈و همون بدبختی هستم ک فک فامیل های پلشت بهم گفته بودن  "باد معده" روزه رو باطل میکنه و...🌈و میوه مورد علاقم پیازه☺🌈یاد تباهی های بچگیم ک میفتم دلم میخاد زمانی ک اسلش پامه قیر داغ بریزن توی شلوارم(اسلش باشه ک نریزه)🌈وخلاصه من آم التباه هستم پس همیشه ب خودتون امیدوار باشید🌈☺
2032

تنباکو برای خوردن😂

ilunga            Будь твоей головой.                                       هیتلرم خوبع ها اما من عاشق با پنبع سر بریدنای چرچیلم .                   این کینع شتری نیست،زخم عمیقع.تو نمیتونی دستتو تا ارنج بکنی تو قفسع سیه من و شش ماه بعد،یکسال بعد،کع با دیدن دستات وحشت میکنم بهم بگی کینع ای.خیر کینع ای نیستم ،زخم خوردع ام          دروغ چرا ،من ب اینکع بعضیا از من خوششون نمیاد افتخار میکنم   . غذا تو گلوتون گیر کردع، من هم محکم میتونم بزنم ب پشتتون هم میتونم بشینم و براتون دعا  کنم کدومو انتخاب میکنید
عروسکم

منم ۱۹ سالمه🙈خرسمو خیلی دوست دارم 

حتی باهاش درد و دل هم میکنم 

بغلش میکنم گریه هم میکنم 

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور ۹۸ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
تنباکو برای خوردن😂

🤣🤣🤣حالا مسموم نکنی خودتو خواهر 

🤣🤣🤣حالا مسموم نکنی خودتو خواهر 

ن 

درجا از جلوم میگیرن😂

ilunga            Будь твоей головой.                                       هیتلرم خوبع ها اما من عاشق با پنبع سر بریدنای چرچیلم .                   این کینع شتری نیست،زخم عمیقع.تو نمیتونی دستتو تا ارنج بکنی تو قفسع سیه من و شش ماه بعد،یکسال بعد،کع با دیدن دستات وحشت میکنم بهم بگی کینع ای.خیر کینع ای نیستم ،زخم خوردع ام          دروغ چرا ،من ب اینکع بعضیا از من خوششون نمیاد افتخار میکنم   . غذا تو گلوتون گیر کردع، من هم محکم میتونم بزنم ب پشتتون هم میتونم بشینم و براتون دعا  کنم کدومو انتخاب میکنید
یه پسر که ۱۳ سال از خودم بزرگتره

من بگم نامزدم چندسال ازم بزرگتره موضوع تاپیک عوض میشه 

همه فحشم میدن بخدا 

نپرسین خدایی🙈

1718