2726
حتما انقد فکر میکنی و عتقاد داری تا جذبش میکنی ولی در کل خواب تعبیر نداره

کی گفته خاب تعبیر ندارع؟؟!!!

یه جا خوندم نوشته بود: «قدر اونی که کنارته رو بدون چون بی مقدمه یه روز از کنارت میره و دردش تورو از پا در میاره.»    درک نکردم و اون اتفاق افتاد و من دردشو با پوست و استخونم حس میکنم                                       قدر آدمای زندگیتو بدون چون زود دیر میشه🪐                                                                 
حتما انقد فکر میکنی و عتقاد داری تا جذبش میکنی ولی در کل خواب تعبیر نداره

عزیزم خواب تعبیر داره ولی نه هر خوابی 

کاش وقتی خرتون از پل گذشت فراموش نکنین اون پل رو کی واستون ساخت :).حالا شاید هر انسانی جایز الخطا باشه..ولی هر خطایی جایزالعفو نیست:)).تو کل زندگیم یا دارم بند کفشامو گره میزنم!یا گره هندزفریمو باز میکنم  گفتیم چشم سیاه جذابه! شما چرا قلباتون سیاه شد!؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کی گفته خاب تعبیر ندارع؟؟!!!

ی بار ی خواب خیلی خیلی خیلی عجیب دیدم ی چیز شبیه لحظه مرگ و...خیلی دنبال تعبیرش بودم با عالم های دینی خیلی مشورت میکردم من ساکن شهرری ان ی آقایی هست اینجا دفتر داره و جز مراجع تقلید محسوب میشه اسمش یادم نی دقیق بعد رفتم اونجا بعد از دیدن کلی اخوند و پیش نماز و ...ایشون گفتن بهم

من ریخته ام در رگ تو شیره جان🤰هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🥰این هم نفسی چ حس و حالی دارد😇در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2728
عزیزم خواب تعبیر داره ولی نه هر خوابی 

من از ی نفر ک خیلی مطمعنه پرسیدم گفت تعبیر نداره

من ریخته ام در رگ تو شیره جان🤰هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🥰این هم نفسی چ حس و حالی دارد😇در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
تعبیر نداره‌.ی عالم دینی بهم گفت مردم عادی خواب هاشون تعبیر نمیشه فقط انسان هایی ک درجه دینی بالایی ...

وا کی گفته 

من هر خوابی ببینم در جا تعبیر میشه 

گاهی از خوابیدن بخاطر خوابام وحشت دارم 

میدونم روسیام 😔من اگ بی وفام😭ولی عشقم اینه عاشق این‌آقام ❤یاامام رضا عاشقتم آقا🤍
وا کی گفته  من هر خوابی ببینم در جا تعبیر میشه  گاهی از خوابیدن بخاطر خوابام وحشت دارم&n ...

جواب دادم ی کم پایین تر

من از ی نفر ک خیلی مطمعنه پرسیدم گفت تعبیر نداره

پیامبران خودشون میگفتن تعبیر داره بعد اون ینفر گفته تعبیر نداره ،ندارع؟

کاش وقتی خرتون از پل گذشت فراموش نکنین اون پل رو کی واستون ساخت :).حالا شاید هر انسانی جایز الخطا باشه..ولی هر خطایی جایزالعفو نیست:)).تو کل زندگیم یا دارم بند کفشامو گره میزنم!یا گره هندزفریمو باز میکنم  گفتیم چشم سیاه جذابه! شما چرا قلباتون سیاه شد!؟ 
پیامبران خودشون میگفتن تعبیر داره بعد اون ینفر گفته تعبیر نداره ،ندارع؟

پیامبران هم نگفتن همه گفتن ی عده خاص تو شرایط و ساعت خاص...

پیامبران هم نگفتن همه گفتن ی عده خاص تو شرایط و ساعت خاص...

نچ اگه یکم تحقیق کنی میبینی که پیامبرا گفتن خواب تعبیر داره ولی نه همشون