2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تعبیر نداره‌.ی عالم دینی بهم گفت مردم عادی خواب هاشون تعبیر نمیشه فقط انسان هایی ک درجه دینی بالایی مث امامان و ی عده از انسان های خاص خوابشون تعبیر میشه

من ریخته ام در رگ تو شیره جان🤰هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🥰این هم نفسی چ حس و حالی دارد😇در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2720

خوابت چپه با زنده پرواز میکنی😐😂

مهم نیست از کی حرف میشنوی_بی اهمیت به همه شک داشته باش😉✌️🤍  (زندگی پره از انتخاب و من محکم بودنو انتخاب کردم)   من کتاب زیاد میخونم،فیلم زیاد میبینم،سفر زیاد میرم ولی هنوز معتقدم که بهترین کتاب،قشنگ ترین فیلم ،جذاب ترین سفر                              همه و همه تویع نگاهِ مادرمه(:                          این جمله خیلی تکراریه ولی ارزش هزار بار خودنو داره : گر تو با بد، بد کنی پس فرق چیست؟
2714
کلا پرواز خوبه😂

نه هر پروازی😐

بخاطر تغییر و ورژن جدیدم از خودم سپاسگزارم...                                                           ترجیحـ میدم ب ذوق خویشـ دیوانه باشم تا ب میلـ دیگران عاقل     

صد دفعه تو نی نی سایت گفتم از اینجا تعبیر نخواین چون اگه من الان چیز خوبی بگم اون میشه چیز بدی بگم اون میشه قدیمیا میگفتن خواب رو یکی به آب بگو یکی هم به ماه منظورشون این بود به کسی نگو خودت خوب فکر کن خوب باشه

من بهت تعبیر میکنم که ان شاء الله اتفاق های خوبی میفته برات

کاش وقتی خرتون از پل گذشت فراموش نکنین اون پل رو کی واستون ساخت :).حالا شاید هر انسانی جایز الخطا باشه..ولی هر خطایی جایزالعفو نیست:)).تو کل زندگیم یا دارم بند کفشامو گره میزنم!یا گره هندزفریمو باز میکنم  گفتیم چشم سیاه جذابه! شما چرا قلباتون سیاه شد!؟ 

عزیزم صدقه بدید 

انشالله خیره

بخاطر تغییر و ورژن جدیدم از خودم سپاسگزارم...                                                           ترجیحـ میدم ب ذوق خویشـ دیوانه باشم تا ب میلـ دیگران عاقل     
تعبیر نداره‌.ی عالم دینی بهم گفت مردم عادی خواب هاشون تعبیر نمیشه فقط انسان هایی ک درجه دینی بالایی ...

چطور من همیشه خابام تعبیر میشه پس؟!

یه جا خوندم نوشته بود: «قدر اونی که کنارته رو بدون چون بی مقدمه یه روز از کنارت میره و دردش تورو از پا در میاره.»    درک نکردم و اون اتفاق افتاد و من دردشو با پوست و استخونم حس میکنم                                       قدر آدمای زندگیتو بدون چون زود دیر میشه🪐                                                                 
چطور من همیشه خابام تعبیر میشه پس؟!

حتما انقد فکر میکنی و عتقاد داری تا جذبش میکنی ولی در کل خواب تعبیر نداره

من ریخته ام در رگ تو شیره جان🤰هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🥰این هم نفسی چ حس و حالی دارد😇در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2706