1874
2019

تعبیر نداره‌.ی عالم دینی بهم گفت مردم عادی خواب هاشون تعبیر نمیشه فقط انسان هایی ک درجه دینی بالایی مث امامان و ی عده از انسان های خاص خوابشون تعبیر میشه

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💖سلام بچه ها.ی پکیج اموزش انلاین کیک براتون اوردم ک ب جرعت میتونم بگم جز کامل ترین پکیج های تو بازاره.ایتم های اموزشیش شامل ۱ کیک شیفون مناسب خامه۲برش کیک ۳ فیلینگ گذاری۴فرم دهی خامه ۵ انواع فیلینگ ها۶خامه کشی ۷دیزاین کیک۸کیک هویج و گردو ۹ کیک پرتغال ۱۰ تارت میوه و انواع فیلینگ هاش۱۱ کیک خیس شکلاتی ۱۲ کیک شکلاتی ساده ۱۳ انواع بریلو و سس های میوه ای۱۴ سس شکلاتی ۱۵ باترکریم کاکاعویی ۱۶ باترکریم۱۷ چیز کریم❤🌹بچه ها قیمتش هم واقعا باور نکردنی هست قیمت اصلی پکیج ۱۲۰ تومنه ولی من تا فردا با تخفیف ۸۰ میفروشمش

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2033

خوابت چپه با زنده پرواز میکنی😐😂

مهم نیست از کی حرف میشنوی_بی اهمیت به همه شک داشته باش😉✌️🤍  (زندگی پره از انتخاب و من محکم بودنو انتخاب کردم)   من کتاب زیاد میخونم،فیلم زیاد میبینم،سفر زیاد میرم ولی هنوز معتقدم که بهترین کتاب،قشنگ ترین فیلم ،جذاب ترین سفر                              همه و همه تویع نگاهِ مادرمه(:                          این جمله خیلی تکراریه ولی ارزش هزار بار خودنو داره : گر تو با بد، بد کنی پس فرق چیست؟

صد دفعه تو نی نی سایت گفتم از اینجا تعبیر نخواین چون اگه من الان چیز خوبی بگم اون میشه چیز بدی بگم اون میشه قدیمیا میگفتن خواب رو یکی به آب بگو یکی هم به ماه منظورشون این بود به کسی نگو خودت خوب فکر کن خوب باشه

من بهت تعبیر میکنم که ان شاء الله اتفاق های خوبی میفته برات

.....💔
تعبیر نداره‌.ی عالم دینی بهم گفت مردم عادی خواب هاشون تعبیر نمیشه فقط انسان هایی ک درجه دینی بالایی ...

چطور من همیشه خابام تعبیر میشه پس؟!

به دوتا چیز نباید تکیع کرد...دیوار تازه رنگ شده،،،انسان تازه بع دوران رسیده... اینکه بی محلی کنیم بع کسی ک بهمون اهمیت میدع شاخ بازی نیس بیشعوریه...            متاسفم برا بعضیاتون ک انقد بی جنبه این...حالا ک تا اینجا خوندی با دل پاکِت ی صلوات مهمونم کن حالو روزم خوش نی
چطور من همیشه خابام تعبیر میشه پس؟!

حتما انقد فکر میکنی و عتقاد داری تا جذبش میکنی ولی در کل خواب تعبیر نداره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💖سلام بچه ها.ی پکیج اموزش انلاین کیک براتون اوردم ک ب جرعت میتونم بگم جز کامل ترین پکیج های تو بازاره.ایتم های اموزشیش شامل ۱ کیک شیفون مناسب خامه۲برش کیک ۳ فیلینگ گذاری۴فرم دهی خامه ۵ انواع فیلینگ ها۶خامه کشی ۷دیزاین کیک۸کیک هویج و گردو ۹ کیک پرتغال ۱۰ تارت میوه و انواع فیلینگ هاش۱۱ کیک خیس شکلاتی ۱۲ کیک شکلاتی ساده ۱۳ انواع بریلو و سس های میوه ای۱۴ سس شکلاتی ۱۵ باترکریم کاکاعویی ۱۶ باترکریم۱۷ چیز کریم❤🌹بچه ها قیمتش هم واقعا باور نکردنی هست قیمت اصلی پکیج ۱۲۰ تومنه ولی من تا فردا با تخفیف ۸۰ میفروشمش
حتما انقد فکر میکنی و عتقاد داری تا جذبش میکنی ولی در کل خواب تعبیر نداره

کی گفته خاب تعبیر ندارع؟؟!!!

به دوتا چیز نباید تکیع کرد...دیوار تازه رنگ شده،،،انسان تازه بع دوران رسیده... اینکه بی محلی کنیم بع کسی ک بهمون اهمیت میدع شاخ بازی نیس بیشعوریه...            متاسفم برا بعضیاتون ک انقد بی جنبه این...حالا ک تا اینجا خوندی با دل پاکِت ی صلوات مهمونم کن حالو روزم خوش نی
کی گفته خاب تعبیر ندارع؟؟!!!

ی بار ی خواب خیلی خیلی خیلی عجیب دیدم ی چیز شبیه لحظه مرگ و...خیلی دنبال تعبیرش بودم با عالم های دینی خیلی مشورت میکردم من ساکن شهرری ان ی آقایی هست اینجا دفتر داره و جز مراجع تقلید محسوب میشه اسمش یادم نی دقیق بعد رفتم اونجا بعد از دیدن کلی اخوند و پیش نماز و ...ایشون گفتن بهم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم خواب تعبیر داره ولی نه هر خوابی 

من از ی نفر ک خیلی مطمعنه پرسیدم گفت تعبیر نداره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1718