2733
2734

سلام دوستان

عصرتون بخیر

لطفا اگر کسی کار پژوهشی میکنه و پروژه میگیره و تحلیل تم بلده بهم بگه.

اگرم خودتون بلد نیستید کاربرهای دیگه رو تگ کنید

بالاخره از این جمع یه نفرم پیدا بشه به من کمک کنه عالیه

زمانم کمه لطفا محبت خواهرانه‌تون رو ازم دریغ نکنید

اگر بلد نیستید رد نشید. کاربرای دیگه رو تگ‌کنید

هرکی تو تاپیکا با نظر من مخالفه یادش باشه مخاطبم فقط و فقط استارتره. حرفی داری به استارتر بزن همونجوری که من حرفم رو به استارتر گفتم

حالا اگه کسیم نباشه ک  تگ کنم چیکار کنم😁😂

تاجیم💙 کورشود هر انکه نتوان دید دو ستاره پرافتخار غول اسیا رو👑 نصف جذابیت ی دختر استقلالی بودنشهههه باااباااا ...دنیای صورتی مایل ب ابی دوست داشتنی من😊💙
حالا اگه کسیم نباشه ک  تگ کنم چیکار کنم😁😂

فدای سرت گلم

دعام کن عوضش. شرایطم اضطراره

هرکی تو تاپیکا با نظر من مخالفه یادش باشه مخاطبم فقط و فقط استارتره. حرفی داری به استارتر بزن همونجوری که من حرفم رو به استارتر گفتم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
فدای سرت گلم دعام کن عوضش. شرایطم اضطراره

چششم❤❤

تاجیم💙 کورشود هر انکه نتوان دید دو ستاره پرافتخار غول اسیا رو👑 نصف جذابیت ی دختر استقلالی بودنشهههه باااباااا ...دنیای صورتی مایل ب ابی دوست داشتنی من😊💙
راجب چی هست؟ و چجوری باید درست کنید؟ 😔😔

عزیزم برای پایان‌نامه‌ی ارشد هست

در رشته‌ی مدیریت

راستش من خودم تازه برای اولین بار دارم روش کار میکنم و بلد نیستم درست. زمان داشته باشم انجامش میدم. ولی فرصت دفاع دست داده و بدون تحلیل و جمع بندی مصاحبه نمیتونم دفاع کنم

دو هفته وقت دارم

وگرنه خودم تا آخر فروردین روشش رو پیدا میکردم و دفاع میکردم

2738
کار پروژه ات چیه؟

بلدی شما؟

میخوام مصاحبه‌هام با روشش تحلیل تم تحلیل بشه و فصل ۴ و ۵ رو جمع بندی کنم

عزیزم برای پایان‌نامه‌ی ارشد هست در رشته‌ی مدیریت راستش من خودم تازه برای اولین بار دارم روش کار م ...

عزیزم ی آقا هست

نمیدونم انجام میدن یا ن

بذار توو ی تاپیکن ازشون بپرسم

من پایان این تاریکی را دیده ام، روشنایی در راه است... اشک هایت را نگه دار برای گریه های از سر شوق.... 
عزیزم ی آقا هست نمیدونم انجام میدن یا ن بذار توو ی تاپیکن ازشون بپرسم

مرسی از محبتت گلم

بگو خودمم قصدم برونسپاری نیست.‌قبول کنن خودمم میرم باهاشون روی پروژه کار میکنم.‌بلد نیستم فقط.‌یه مشاور خوب و مسلط نیاز دارم

مرسی از محبتت گلم بگو خودمم قصدم برونسپاری نیست.‌قبول کنن خودمم میرم باهاشون روی پروژه کار میکنم.‌ب ...

خواهش عزیزم 

اتفاقا اسم کاربریشونم مشاور هست😄

من پایان این تاریکی را دیده ام، روشنایی در راه است... اشک هایت را نگه دار برای گریه های از سر شوق.... 
بلد نیستم 😔😔😔😔😔

فدات گلم

دعام کن خلاص شم. یکی برسه و بتونم دفاع کنم قبل عید

2706