1874
2019

سلام دوستان

عصرتون بخیر

لطفا اگر کسی کار پژوهشی میکنه و پروژه میگیره و تحلیل تم بلده بهم بگه.

اگرم خودتون بلد نیستید کاربرهای دیگه رو تگ کنید

بالاخره از این جمع یه نفرم پیدا بشه به من کمک کنه عالیه

زمانم کمه لطفا محبت خواهرانه‌تون رو ازم دریغ نکنید

اگر بلد نیستید رد نشید. کاربرای دیگه رو تگ‌کنید

علائم کرونا داری؟

از طریق سایت زیر میتونید با 1500 پزشک متخصص آنلاین گفتگو کنی

2033
راجب چی هست؟ و چجوری باید درست کنید؟ 😔😔

عزیزم برای پایان‌نامه‌ی ارشد هست

در رشته‌ی مدیریت

راستش من خودم تازه برای اولین بار دارم روش کار میکنم و بلد نیستم درست. زمان داشته باشم انجامش میدم. ولی فرصت دفاع دست داده و بدون تحلیل و جمع بندی مصاحبه نمیتونم دفاع کنم

دو هفته وقت دارم

وگرنه خودم تا آخر فروردین روشش رو پیدا میکردم و دفاع میکردم

عزیزم برای پایان‌نامه‌ی ارشد هست در رشته‌ی مدیریت راستش من خودم تازه برای اولین بار دارم روش کار م ...

عزیزم ی آقا هست

نمیدونم انجام میدن یا ن

بذار توو ی تاپیکن ازشون بپرسم

وقتی خدا از پشت‌، دست هایش را روی چشمانم گذاشت، از لای انگشتانش آنقدر محو تماشای دنیا شدم ک فراموش کردم منتظر است تا نامش را صدا کنم...💙 
عزیزم ی آقا هست نمیدونم انجام میدن یا ن بذار توو ی تاپیکن ازشون بپرسم

مرسی از محبتت گلم

بگو خودمم قصدم برونسپاری نیست.‌قبول کنن خودمم میرم باهاشون روی پروژه کار میکنم.‌بلد نیستم فقط.‌یه مشاور خوب و مسلط نیاز دارم

مرسی از محبتت گلم بگو خودمم قصدم برونسپاری نیست.‌قبول کنن خودمم میرم باهاشون روی پروژه کار میکنم.‌ب ...

خواهش عزیزم 

اتفاقا اسم کاربریشونم مشاور هست😄

وقتی خدا از پشت‌، دست هایش را روی چشمانم گذاشت، از لای انگشتانش آنقدر محو تماشای دنیا شدم ک فراموش کردم منتظر است تا نامش را صدا کنم...💙 
تگشونم میکنی؟

نمیدونم چرا تگ نمیشن🤦🏻‍♀️

اسمش چیه؟ 

مشاور2020

لینکشو دادم بهشون

@اوپرا   عزیزم کسی رو شما سراغ دارید؟

سلام

نمیشناسم عزیزم

سلام بر ساکنین متمدن اوتفای😉.                                      اوتفای دهکده ای در جنوب فرانسه است، وقتی ۱۵۰ سال قبل فرانسه با پروس در جنگ بود و داشت می باخت، مردم اوتفای که بی سواد و کشاورز بودند با شنیدن خبرهای شکست عصبی شدند ، در روز جشن به مرد بیگناهی از روستای همسایه تهمت جاسوسی زدند، او را زجرکش کردن، به پاهایش نعل زدند، چشمانش را از کاسه درآوردند و تنش را آتش زدند. در آخر برای اثبات سبعیت آدم او را پختند و خوردند .قصه اوتفای قصه ی مردمان جوگیر است. یاد من باشد جوگیر نباشم و دنباله رو مردمان اوتفای نشوم. 
1718