2058
2047
عنوان

اکستنشن مو وناخن

137 بازدید | 13 پست

میگم چرا اینا که کاشت مو یا ناخن دارن سره یه هفته نشده میرن عوض میکنن ؟؟ ماندگاری نداره ؟؟؟ یعنی مثلا ۱ تومن میدن واسه یه هفته 😂😂😂😂 چه حماقتی 

بگذار زیبایی در نگاه تو باشد نه درآن چیزی که بدان مینگری ....

نه بابای گفته من از عید پارسال موهام اکستنشن هست ذفعه اول بعد ۵ ماه رفتم ترمیم دفعه دوم بعد ۳ ماه الانم باز برای عید میخوام برم خیلی هم راحته 

البته اگه کارشون خوب باشه

اکستنشن یک ماهه نیست! قیمتشم سه به بالاست عزیزم

کاشت ناخن هم ماهی صد ترمیم شه و نیاز به ترمیم داره! 

وخب پولشو دارن چرا حماقت؟! 

من زیاد کتاب می خونم..شکست های بزرگ از من زنی قوی ساخته.. من هم مجردم هم متاهل.. من لیسانس روانشناسی دارم وامسال برای کنکور انسانی می خونم...من 30 سالمه و دختری 18 ساله دارم..اگر هنوز داری ادامه میدی پس قهرمان داستان خودتی! 💛🌱 

علائم کرونا داری؟

از طریق سایت زیر میتونید با 1500 پزشک متخصص آنلاین گفتگو کنی

2059
اکستنشن یک ماهه نیست! قیمتشم سه به بالاست عزیزم کاشت ناخن هم ماهی صد ترمیم شه و نیاز به ترمیم داره! ...

من کاشت ناخن ۳ میلیونی دیدم . ولی هرچقدر هم اگه پولدار باشی،چیزای بهتر بخر 

من کاشت ناخن ۳ میلیونی دیدم . ولی هرچقدر هم اگه پولدار باشی،چیزای بهتر بخر 

😐😐😐😐😐 روکش طلا بوده لابد😐😐😐😂😂😂

دانشجو حقوق ⚖️🎓 عهد کردم که دگر می نخورم در همه عمر به جز از امشب و فرداشب و شب های دگر...🍻💙  ملکه واقعی اون دختریع که خودش تلاش میکنه به ثروت و آرزوهاش برسه، نه اون دختری که انقدر صبر میکنه تا یه پسر پولدار اونو به آرزوهاش برسونه😇 من قهرمان زندگیم رو توی آینه میبینم😎
آخ دلم دلمه خواست🤤

خودمم دلم میخاد😂😂😂

دانشجو حقوق ⚖️🎓 عهد کردم که دگر می نخورم در همه عمر به جز از امشب و فرداشب و شب های دگر...🍻💙  ملکه واقعی اون دختریع که خودش تلاش میکنه به ثروت و آرزوهاش برسه، نه اون دختری که انقدر صبر میکنه تا یه پسر پولدار اونو به آرزوهاش برسونه😇 من قهرمان زندگیم رو توی آینه میبینم😎
2062
نه بابای گفته من از عید پارسال موهام اکستنشن هست ذفعه اول بعد ۵ ماه رفتم ترمیم دفعه دوم بعد ۳ ماه ال ...

چقد دادی 

اگر زشت هستین از این عینکا که گنده هستن و نصف صورتو میپوشونن بزنین بلکه به زیباسازی شهر کمک کنه من خودم ماسک جوشکاری میزنم.من ترامپم با من بحث نکنین 
موها خودم خریدم شاخه ای ۳ نصب کزد  موهارو هم از سر چیده از دیوار خریدم دادم خودش شاخه شاخه کرد

موهاتون کوتاهه مگه