1874
2019

الان که دارم ااینو می گم قلبم داره از جا کنده می شه.ولی من دیوونه شدم .نه می تونم فراموشش کنم نه دست و دل به کاری می ره .ولی اگر ازدواج  کنه دیگه حداقل جلوی چشم من نیست .شاید اوونجوری بتونم فراموشش کنم.  برای حال دل منم دعا کنید آبجی ها  حالم بده  

خداجون بغلم کن.

عزیزم فیلم هندی زیاد نگاه میکنی؟ دعا کنیم عشقت با عشقش ازدواج کنه و خوشبخت بشه😏😏

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

باشه

کاش وقتی یکی سواد حرف زدن نداره حداقل شعور خفه شدن رو داشته باشه... هرچیو که خواستم دارم هرچیم که بخوام به دست میارم دوستان خواهرم گاهی با کابری من میاد سایت پس اگه میبینید بعضی کامنت هام تناقض دارن تعجب نکنید   

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

ایشالا هر چی زودتر ازدواج میکنن و خوشبخت میشن❤

و من همونی هستم ک تا پارسال فک میکردم اگ پا بزارم روی نون میرم جهنم☺🌈و همون بدبختی هستم ک فک فامیل های پلشت بهم گفته بودن  "باد معده" روزه رو باطل میکنه و...🌈و میوه مورد علاقم پیازه☺🌈یاد تباهی های بچگیم ک میفتم دلم میخاد زمانی ک اسلش پامه قیر داغ بریزن توی شلوارم(اسلش باشه ک نریزه)🌈وخلاصه من آم التباه هستم پس همیشه ب خودتون امیدوار باشید🌈☺
2032

عشق یه طرفه؟

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:68،وزن جدید:61/400،وزن 99/2/28: 61،وزن 99/3/11: 60/700،وزن 99/4/8: 58/500،وزن 99/5/5: 57/300،وزن هدف: به هدفم رسیییییییییدم.💪💪💪💪.خواستن توانستن است💪💪💪💪*با تشکر فراوان از الهه جون و سرگروه های عزیز😍😍😍

ان شاءالله حال دلت خوب خوب بشه هر چی خیر ه برات پیش بیاد اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

گر به دولت برسی مست نگردی مردی ،  گر به ذلت برسی پست نگردی مردی ، اهل عالم همه بازیچه دست هوسند ، گر تو بازیچه این دست نگردی مردی 
وای خدا نکشدت دختر جان 🤣🤣

ولله 😐😐

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
1718