2703
2553
عنوان

زایمان سزارین یا طبیعی مسعله این است😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1161 بازدید | 104 پست
مرسی خیلی ارومم کردی🥰😍 مشکل یبوست که نداشتی بعد عمل؟

نه یبوست نگرفتم ولی خیالت راحت اونجا پرستارا یه شربت بد مزه بهت میدن میگن بخور که ییوست نشی 

من خوردم اومدم خونه یبوست که نشدم هیچ بدتر اسهال شدم 😅

تیکر به وقت تولد ‌پسرکم🥰😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نه جمع میشه کی میگه جمع نمیشه  .اگه ازاول شکم نداری جمع میشه

اخه میگن نشده ☹

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...
ده ملیووون چخبره دکتر من ۱نیم میگیره بنده خدا🤣

چی بگم والا  

حالا دکتر شیفت تو بیمارستان ۶/۵گرفت.هرچند ک من انقد استرس داشتم که حاضر بودم اون روز ۲۰میلیون بدم ولی فقط سزارین بشم😑

تیکر به وقت تولد ‌پسرکم🥰😘
2720
مبارکه عروس خانومم😍😘 عکس جهیزیتم نزاشتیا😅

مرسی قربونت😁😁😘😘😘😘

آره در رفتم 😂😂😂

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
2714
عزیزم بهت گفتم اگه ازاول شکم داری  میمونه اگه نداری   تخت تخت میشه زن داداشم سه تاسزا ...

منم ندارم شکمم چسبیده به کمرم 😁

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...

زایمان طبیعی اگه بدنت آمادگی داشته باشه و لگنت خوب باشه خیلی خوبه البته بستگی به وزن بچه و دورسرش اینام داره و اینکه تو طبیعی باید خیلی صبور باشی استانه تحمل دردت بالا باشه و داد نزنی انرژیتو ذخیره کنی چون دردش وحشتناکه نمیخوام بترسونمت ولی واقعا درد داره اگه هم قصد طبیعی داری حتما حتما ماما همراه بگیر موقعه زایمان خیلی کمکت میکنه ولی هم سزارین هم طبیعی سخته خیلی  زن ها واقعاسختی میکشن😔

دختر گل مامان خوش اومدی به زندگیم😘😘😍😍
من اصلاااا شکم نداره به حدی که شکمم چسبیده به کمرم  فقط از همین میترسم که بعد زایمان هیکلم بد ...

لا من در این مورد حرف نزن 😭😭 انقدر خودم رو کشتم دوتا عضله زیر دنده هام و خط بقل پهلو و خط ۷ افتاد الان اون دو تا عضله عین سیب زمینی بالا شکمم واساده و خطها هم همه رفتن 😭😭😭😭 بعد همسرم که اصلا باشگاه نمیرفت تو این ۹ ماه خودشو کرده مانکن 😭😭😭😭😭😭😭😭😭

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
اره دقیقا همه چی به بدن ادمه باید خیلی تحقیق کنم خیلی کار خوبی کردی برای دومی سزارین رفتی

ممنون عزیزم...اجازه بده تا هفته های اخر پزشکت معاینه لگن انجام بده بعد اگه میدونی پزشک براش سزارین و طبیعی فرقی نداره اعتماد کن والا اگه میبیتی تاکیدش رو یکی هست پیش یکی دوتا دکتر دیگه هم برو برا معاینه یا برو بیمارستاتی که میخوای زایمان کنی بگو ماماهای همونجا معایتت کنن ببین نطرشون چیه‌‌.‌من چون اولی طبیعی بود به راحتی بهم تامه سزارین نمیدادن...چهارتا ماما معاینه کردن و گفتن لگن خیبییی تنگه با این حال کمسیون پزشکی تشکیل دادن و بررسی شد و نامه سز دادن...خدا عمر بده دکترمو خیلیی کمک و راهنماییم کرد

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
بعضیا اینجورین و خیلی براشون سخته برای من که خیلی راحت بود نه سند اذیتم کرد نه بی حسی موضعی و نه درد ...

من که همون دردم نداشتم🤣🤣درد داره سزارین اما واقعا با شیاف قابل کنترله من روز اول و دوم هر دوازده ساعت ی شیاف میذاشتم بعدش هرشب قبل خواب یکی میداشتم از روز پنجم که دیگه هیچی یعتی درکل شش هفت تا شیاف استفادع کردم...فقط من‌خونریزیم زیاد بود تو بیمارستان دوبار اومدن شکممو فشار دادن همون خیلییی درد داشت اما بازم ثانیه ایه و میشه تحمل کرد

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
2706