2726
عنوان

زایمان سزارین یا طبیعی مسعله این است😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1161 بازدید | 104 پست
من همش بیدار بودم ک نکنه بچم بیدارشه و من حواسم نباشه و بیدار نشم🤭

مگه سنگین میخوابی؟ بچه جیکش درمیاد ادم بیدار میشع

اين روزها دارم با خيال ِ آمدنت تصوير مي بافم. تو حتما براي من يك طالع ِ شيرين از طعم ِ دوست داشتني عسل خواهي آورد.
باز خداروشکر ک عمل خوبی داشتی عزیزم دعا کن منم استرسم رفع بشه و زایمان راحتی داشته باشم🥰

عزیزم حتما برو سزارین 

طبیعی دردش وحشتناکه من اندازه دوسانت باز شده بودم فقط و‌انقدر درد کشیدم

وقتی هم بردنم اتاق عمل استرس داشتم بحدی ک نمیتونستم یه ایت الکرسی هم بخونم ولی در عرض دوسه دقیقه بی حس شدم بعدش در عرض پنج یا شیش دقیقه شکممو برش دادن بچه رو دراوردن ، ربع ساعت تا ۲۰دقیقه هم داشتن شکممو میدوختن 

خودمم تصور نمیکردم انقد راحت وسریع باشه 

تیکر به وقت تولد ‌پسرکم🥰😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه سنگین میخوابی؟ بچه جیکش درمیاد ادم بیدار میشع

ن اصلا اما ن ک اولین بود خیلی میترسیدم بخوابم🤭اخه بیدار میشد نگاه میکرد کلی بعدش گریه میکرد کولیکم داشت خیلی میترسیدم 

میگفتم‌نکنه بیدار نشم همونجور گریه کنه من نشنوم اخه صداشم خیلی اروم بود

ایمان بیاورید ب خدایی ک ب پیچک فرمود؛نرده را زیبا کن🍃🤲🏻❤
وایییییی چه حالی شدی دکتر گفت نمیامممم چقد بی مسئولیت واقعا تو اون حالت چی کشیدی 😭😭😭😭 ایشالله ق ...

وای نگم برات انقد استرس کشیدم 

کیسه ابم سوراخ شده بود با اون وضعیت توی بیمارستان دنبال دکتر شیفت میگشتم 

الان همش به خودم میگم اگه دکتر شیفت زیرمیزی قبول نمیکرد یا میگفت خانم اصن عملت نمیکنم اونوقت من باید چه خاکی تو سرم میریختم 

خدا بهم رحم کرد واقعا شانس اوردم

2728
عزیزم حتما برو سزارین  طبیعی دردش وحشتناکه من اندازه دوسانت باز شده بودم فقط و‌انقدر درد کشیدم ...

طبیعی ک اصن فوبیا دارم همینطوری لگنم درد میکنه نمیتونم تکون بخورم انقد اذیت شدم دیگ نمیتونم ب طبیعی فکر کنم ،سزارین هم الکی استرس دارم خوش زخمم هستم ولی الکی میترسم🤣

وای نگم برات انقد استرس کشیدم  کیسه ابم سوراخ شده بود با اون وضعیت توی بیمارستان دنبال دکتر شی ...

اره واقعا خداروشکر 

منم مامانم که منو باردار بود کیسه ابش پاره شد رفت پیش دکتر خودش گفتن بچه مرده مامانم هنوز که میگه حالش بد میشه 

دیگه رفتن یه بیمارستان دیگه سالم بودم 

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...
طبیعی ک اصن فوبیا دارم همینطوری لگنم درد میکنه نمیتونم تکون بخورم انقد اذیت شدم دیگ نمیتونم ب طبیعی ...

من خودم خیلی ترسو ام ،فکر نمیکردم سزارین انقد راحت باشه  همیشه میگفتم برم پمپ درد بگیرم وفلان ولی خیلی راحت بود اصن نیازی به پمپ درد هم‌نبود 

فقط بعد از عمل تا چند ساعت کمر به پایین بیحسی نمیتونی تکون بخوری و سرتم نباید بیاری بالا همینش یکم سخته ولی بعدش که حست برگشت کم کم میتونی پاشی راحت راه بری 

من شب عمل کردم صبحش خودم میرفتم دسشویی برا خودم شیاف میذاشتم 

نترس  در برابر دردای طبیعی خیلی راحته 

وااااای من اسم طبیعی میاد وحشت میکنم  آخه چجوری ممکنه 😩😩😩😩

مبارکه عروس خانومم😍😘

عکس جهیزیتم نزاشتیا😅

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
خوب ک شدی برو اون دکتر بی مسعولیتتو حالشو بگیر یعنی چی زده زیرش 😡

باورت میشه جلو جلو ازم ۱۰میلیون گرفت بعد روزی که دبه دراورد گفت شیفتم نیست نمیام بیمارستان بعدش گفت شماره حسابتو بده منشیم پولو برات برگشت بزنه به حسابت 

شوهرم شماره حساب داد هنوز ک هنوزه پولو نریختن

منتظریم شنبه بشه شوهرم بره مطبش

2706