1874
2019
عنوان

زایمان سزارین یا طبیعی مسعله این است😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1136 بازدید | 104 پست
وای نگم برات انقد استرس کشیدم  کیسه ابم سوراخ شده بود با اون وضعیت توی بیمارستان دنبال دکتر شی ...

اره واقعا خداروشکر 

منم مامانم که منو باردار بود کیسه ابش پاره شد رفت پیش دکتر خودش گفتن بچه مرده مامانم هنوز که میگه حالش بد میشه 

دیگه رفتن یه بیمارستان دیگه سالم بودم 

الان که امضامُ میبینی ساعت چنده؟؟؟                         لطفا اگر تاپیکی برخلافِ نظرته وارد نشو!                      سوالِ حقوقی داشتین درخدمتم ⚖
طبیعی ک اصن فوبیا دارم همینطوری لگنم درد میکنه نمیتونم تکون بخورم انقد اذیت شدم دیگ نمیتونم ب طبیعی ...

من خودم خیلی ترسو ام ،فکر نمیکردم سزارین انقد راحت باشه  همیشه میگفتم برم پمپ درد بگیرم وفلان ولی خیلی راحت بود اصن نیازی به پمپ درد هم‌نبود 

فقط بعد از عمل تا چند ساعت کمر به پایین بیحسی نمیتونی تکون بخوری و سرتم نباید بیاری بالا همینش یکم سخته ولی بعدش که حست برگشت کم کم میتونی پاشی راحت راه بری 

من شب عمل کردم صبحش خودم میرفتم دسشویی برا خودم شیاف میذاشتم 

نترس  در برابر دردای طبیعی خیلی راحته 

فقط 44 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر به وقت تولد ‌پسرکم🥰😘
وااااای من اسم طبیعی میاد وحشت میکنم  آخه چجوری ممکنه 😩😩😩😩

مبارکه عروس خانومم😍😘

عکس جهیزیتم نزاشتیا😅

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
Baby elnaz is loading👶❤
2032
خوب ک شدی برو اون دکتر بی مسعولیتتو حالشو بگیر یعنی چی زده زیرش 😡

باورت میشه جلو جلو ازم ۱۰میلیون گرفت بعد روزی که دبه دراورد گفت شیفتم نیست نمیام بیمارستان بعدش گفت شماره حسابتو بده منشیم پولو برات برگشت بزنه به حسابت 

شوهرم شماره حساب داد هنوز ک هنوزه پولو نریختن

منتظریم شنبه بشه شوهرم بره مطبش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرسی خیلی ارومم کردی🥰😍 مشکل یبوست که نداشتی بعد عمل؟

نه یبوست نگرفتم ولی خیالت راحت اونجا پرستارا یه شربت بد مزه بهت میدن میگن بخور که ییوست نشی 

من خوردم اومدم خونه یبوست که نشدم هیچ بدتر اسهال شدم 😅

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه جمع میشه کی میگه جمع نمیشه  .اگه ازاول شکم نداری جمع میشه

اخه میگن نشده ☹

الان که امضامُ میبینی ساعت چنده؟؟؟                         لطفا اگر تاپیکی برخلافِ نظرته وارد نشو!                      سوالِ حقوقی داشتین درخدمتم ⚖
ده ملیووون چخبره دکتر من ۱نیم میگیره بنده خدا🤣

چی بگم والا  

حالا دکتر شیفت تو بیمارستان ۶/۵گرفت.هرچند ک من انقد استرس داشتم که حاضر بودم اون روز ۲۰میلیون بدم ولی فقط سزارین بشم😑

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم بهت گفتم اگه ازاول شکم داری  میمونه اگه نداری   تخت تخت میشه زن داداشم سه تاسزا ...

منم ندارم شکمم چسبیده به کمرم 😁

زایمان طبیعی اگه بدنت آمادگی داشته باشه و لگنت خوب باشه خیلی خوبه البته بستگی به وزن بچه و دورسرش اینام داره و اینکه تو طبیعی باید خیلی صبور باشی استانه تحمل دردت بالا باشه و داد نزنی انرژیتو ذخیره کنی چون دردش وحشتناکه نمیخوام بترسونمت ولی واقعا درد داره اگه هم قصد طبیعی داری حتما حتما ماما همراه بگیر موقعه زایمان خیلی کمکت میکنه ولی هم سزارین هم طبیعی سخته خیلی  زن ها واقعاسختی میکشن😔

دختر گل مامان خوش اومدی به زندگیم😘😘😍😍
1718