2737
2734
عنوان

گرفتن تمام حقوق در مقابل مهریه کم یا حق تنصیف اموال

| مشاهده متن کامل بحث + 1516 بازدید | 72 پست
هرجا دیدم صحبت از این حق بوده گفتن بعد ازدواج تازه ارث رو هم شامل نمیشه، مگه اینکه خود اون شخص قبول ...

مهریه کلا چیزی نیست که از قبل توی قانون مشخص کنن هرکسی هرچی توافق کنه توی عقدنامه مینویسن

عزیزم واقعا آدم نمیدونه در آینده چی پیش میاد تا نری زیر یه سقف نمیتونی اون آدم رو کامل بشناسی، این ه ...

همسرم طلبه است و بسیار معتقد 

کسی که خدا ترس باشه کاری انجام نمیده که مخالف دستور خدا باشه اینشم برام ثابت شده غیر این بود حتما شروطی داشتم

بھ‌نٰامِـ‌خداوندِ‌بۆدونَبود!(:🌿

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جهیزیه بزرگترین ضرره برای دختر  فکر کن تمام سرمایتو بدی یه مشت وسایل خونه بخری که به مرور زمان ...

مردا هم میتونن به جای ازدواج کردن و هزینه کردن خونه خریدن و طلا خریدن زمین بخرن

یکم منطقی باشیم

Future assistant professor
عزیزم منم هیمنارو تو ذهنم داشتم ولی اخرش فقط۱۱۴ تا سکه مهریم شد ۹۰‌درصد مردا قبول نمیکنن خودشونم قبو ...

خب اگه مهریه کم باشه یا کلا نباشه عادلانه است، خانواده ها که سنتی فکر میکنن ولی اون شخص اگه خودش دیدگاه سنتی نداشته باشه قبول میکنه

2731
بله میدونم بعد از اینکه به توافق رسیدیم با یه وکیل صحبت میکنم که درمورد مراحل درست قانونیش مطمئن بشم

شما که میخوایی با وکیل حرف بزنی ، قبل توافق هم نظرشو بدون. از ما نپرس. ازش بپرس بهترین تصمیم برای شما که خانم هستی چیه. و مراقب چه چیزایی باید باشی. بعد همینارو تو توافق تون اعمال کن زیرپوستی. حالا میایی سر یه چیزی توافق میکنی بعدا میفهمی زیادم جالب نیس نمیتونی دبه کنی 

یه خانم مستقل و قوی 
چون مهریه ندارین جهیزیه ندین؟! به این مورد فکر نکرده بودم ولی حس میکنم قبول نمیکنن، اونوقت همه هزینه ...

راستی در مورد هزینه عروسی بگم که من کلا علاقه ای به ریخت و پاش ندارم ترجیح میدم یه عقد خوب بگیرم و ماه عسل برم  

اصلا خوشم نمیاد پولمو خرج شام عروسی و این چیزا کنم

گربه های کوچولو  همیشه عاشقتونم🐈
2738
سعی کن با مردی ازدواج کنی که منطقی و خوش اخلاق و باانصاف باشه. خدای نکرده با مردی زندگی کنی که بدقلق ...

عزیزم قطعا تو انتخابم دقت میکنم ولی از این میترسم که بعد ازدواج عوض بشه یهو بگه سرکار نرو یا...

خب اگه مهریه کم باشه یا کلا نباشه عادلانه است، خانواده ها که سنتی فکر میکنن ولی اون شخص اگه خودش دید ...

بازم فکر نمیکنم‌اول با خوانوادت مشورت کن و تصمیمتو با خواستگارت درمیون بذار ببین نظرش چیه

روزهای خیلی خیلی سختی میگذرونم لطفا یک صلوات مهمونم کنید تا زندگیم درست بشه ممنون❤

من هردوشوگرفتم 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
مردا هم میتونن به جای ازدواج کردن و هزینه کردن خونه خریدن و طلا خریدن زمین بخرن یکم منطقی باشیم

اتفاقا من منطقی ام 

به زندگی خیلیا نگاه کردم و به این نتیجه رسیدم این کارو باید بکنم . 

برای طلا و عروسی بهش سخت نمیگیرم که فشاری روی دوشش نباشه

گربه های کوچولو  همیشه عاشقتونم🐈
من خوزستانی ام  کلا خیلی از خوزستانیا از سر لطف به دختر جهیزیه میدن در اصل دختر وظیفه ای برای ...

اصلشم همینه نه اونایی که مثل گشنه گداها میان خونت قاشق چنگالاتو میشمورن یا سیسمونی باید بدی 

راه ۲ از همش بهتره

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک
2706