2703
2553

دوستان من قصد دارم که تمام حقوق مثل حق تحصیل،شغل، حضانت،طلاق رو بگیرم ولی طبیعتا هیچ مردی حق طلاق و مهریه رو باهم قبول نمیکنه.

حالا بنظر شما کدوم از این سه راه بهتره؟! دلایل تون رو لطفا بگید

اول اینکه تمام حقوق با مهریه خیلی کم مثلا ۱۴ سکه

دوم تمام حقوق با حق تنصیف اموال (البته همش حس میکنم این تنصیف اموال در نهایت هیچی به زن نمیرسه هم خیلی راه در رو داره هم اینکه ارث و اموال قبل ازدواج رو شامل نمیشه)

سوم همون روش سنتی خودمون بدون این حقوق با مهریه بیشتر

من مهریه ندارم عوضش قراره هر چی میخریم به نام جفتمون باشه و حقوق مثل فرزند و طلاق و پاسپورت .. رو با مهریه معاوضه نکردم جوری فهموندم حق طبیعیمه

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

مهریه فقط شبیه اهرم فشاره ک مثلا طرف رفت خیانت کرد بچه داشتی بتونی بگی میبخشم به شرط اینکه طلاق بگیریم بچه رو بدی

وگرنه دادگاه همشششش به نفع مردا رای میده

حق و حقوقتو بگیر

بگو ۷ حق در ازای مهریه

توی عقدنامه هم بنویسن امضا کنید

خدایا مرا در شب فقرم بسوزان اما محتاج نامردان مگردان 🕯

من با این شرایط میخوام ازدواج کنم 

حق طلاق و حضانت و شغل و تحصیل رو میگیرم 

مهریه نمی خوام 

ولی جهیزیه هم نمیدم .

اگه روزی باردار شدم که سر کار نرم شوهرم باید منو جدا گانه بیمه کنه که سابقه بیمم خراب نشه و بتونم تا ۲۰ سال دیگه بازنشسته بشم

گربه های کوچولو  همیشه عاشقتونم🐈
2714

اولی رو انتخاب کن عزیزم. حواست باشه الکی تو عقدنامه و این ها یه چیزایی ننویسن بگن همینه. همه رو باید تو دفترخونه جدا بهت وکالت بده. مخصوصا حق طلاق بی قید و شرط و حق حضانت فرزندان  رو. 

یه خانم مستقل و قوی 
راه اول بهتره  چقد مزخرفه این ....واسه گرفتن حق و حقوق انسانیمون باید باج میدیم چه مساوا ...

خودمم نظرم روی مورد اوله، واقعا مزخرفه که بخوان حق خودمون رو بهمون بدن کلی منت و شرط شروط میذارن، خیلی از خواستگارام اصلا قبول نمیکردن حتی با وجود نداشتن مهریه حاضر نبودن حق طلاق بدن.

من مهریه ندارم عوضش قراره هر چی میخریم به نام جفتمون باشه و حقوق مثل فرزند و طلاق و پاسپورت .. رو با ...

اخه اگه طرف بعد ازدواج نزنه زیرش، اینکه هرچی بخرین به نام هردو باشه عادلانه اس اگه پای حرفشون بمونن

من مهریه ام ۱۴تاس هیچ حقی هم نگرفتم  خیالمم از بابت همسرم راحته اگه همسرت خداو دین و ایمان دار ...

گذر زمان بعضی ها رو عوض میکنه .

به نظرم اعتماد زیادی به آدما عاقلانه نیس

گربه های کوچولو  همیشه عاشقتونم🐈
2706