2726
عنوان

بچه ها من چند روز پیش تو خیابون از یه پسره شماره گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 1056 بازدید | 83 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم شما الان تو فکر این هستی که زشته یا زشت نیست یا .....  الان به فکر آخرتت باش ، برو غسل تو ...

حالا بگو کو گوش شنوا بعد چند وقت دیگه میاد میگه خدا لعنتش کنه ازم سوء استفاده کرد و رفت

2728
صد در صد هوسه😂😂

هوسم چ عرض کنم والا😅😅مندر تعجب این خانومم ک اون شماره رو برداشت و ب طرف پ داده😅😅بعد الان میگه ازش خوشم نمیاد🤭😂

ایمان بیاورید ب خدایی ک ب پیچک فرمود؛نرده را زیبا کن🍃🤲🏻❤
حالا بگو کو گوش شنوا بعد چند وقت دیگه میاد میگه خدا لعنتش کنه ازم سوء استفاده کرد و رفت

بابا من دارم میگم نمیخوامش، چی میگین شما؟😁، میگن اگه بدون هیچ توضیحی، یهو بلاک منم، اتفاقی میوفته؟

متاسفانه😔خدا هدایتشون کنه😪

موشک به چه دردی میخوره ؟                        +اونهایی که دهن گشادی دارن و هروز یه تهدیدی میکنن یه مقدار میدوزه اینهارو😂(سردار حاجی زاده😎)
بابا من دارم میگم نمیخوامش، چی میگین شما؟😁، میگن اگه بدون هیچ توضیحی، یهو بلاک منم، اتفاقی میوفته؟

نه چه اتفاقی میفته من منظورم اینه چرا از اول بهش پیام دادی عمراً اگه بتونی بلاکش کنی حالا میبینی 

خب تا کجا پیش رفته بودین که ولت کرد؟؟؟

تو خیابون افتاد دنبالم بهش شماره دادم هفته ای چند بار قرار میذاشتیم در حد بوس و بغل هم بود بعدش یهو گم و گور شد منم پیگیر نشدم 

خیلی از پسرا همینن😕بشینم غصه بخورم پوستم چروک بشه ک چی چیزی ک زیاده پسر

وزن فعلی73کیلو وزن هدف 66کیلو قد 167
2706