1874
2019
عنوان

بچه ها من چند روز پیش تو خیابون از یه پسره شماره گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 927 بازدید | 83 پست
دو روز، منظورم از دیشب تا حالا هس، بعدشم واساذه بود تک بزنم

آهااا 

بگو ب هم نمیخوریم،بلاک کن 

من وتو تاپیکای عکس و خریدوتاپیکای جنجالی و دعوا تگ کنید.بوس به کَلَتون😁😙🥀پرکاربردترین جمله ما دخترا:منم انقد آرایش کنم خوشگل میشم     خوشگل؟خوشتیپی؟پولداری؟منو نداری مفتم نمی ارزی خاک تو سرت 😒😂😂😂
ن بابا من دو ماه با ی پسره دوست بودم آخرش بدون هیچ توضیحی رفت دیگه جوابمو نداد  آیا من تونستم ...

ینی چیکار کرد؟؛ یهو رفت؟؛ چیزی نگفت قبلش؟

بالا بلند، چشمون درشت و سیاه، وای وااای😍😂⁦✌️⁩

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

عزیزم شما الان تو فکر این هستی که زشته یا زشت نیست یا .....  الان به فکر آخرتت باش ، برو غسل توبه کن گلم  و دور این دوستی های حرام رو خط بکش ، اینا عاقبت خوبی نداره ، آخرتتو نابود میکنه

2032
عزیزم شما الان تو فکر این هستی که زشته یا زشت نیست یا .....  الان به فکر آخرتت باش ، برو غسل تو ...

حالا بگو کو گوش شنوا بعد چند وقت دیگه میاد میگه خدا لعنتش کنه ازم سوء استفاده کرد و رفت

حالا بگو کو گوش شنوا بعد چند وقت دیگه میاد میگه خدا لعنتش کنه ازم سوء استفاده کرد و رفت

بابا من دارم میگم نمیخوامش، چی میگین شما؟😁، میگن اگه بدون هیچ توضیحی، یهو بلاک منم، اتفاقی میوفته؟

بالا بلند، چشمون درشت و سیاه، وای وااای😍😂⁦✌️⁩
بابا من دارم میگم نمیخوامش، چی میگین شما؟😁، میگن اگه بدون هیچ توضیحی، یهو بلاک منم، اتفاقی میوفته؟

نه چه اتفاقی میفته من منظورم اینه چرا از اول بهش پیام دادی عمراً اگه بتونی بلاکش کنی حالا میبینی 

خب تا کجا پیش رفته بودین که ولت کرد؟؟؟

تو خیابون افتاد دنبالم بهش شماره دادم هفته ای چند بار قرار میذاشتیم در حد بوس و بغل هم بود بعدش یهو گم و گور شد منم پیگیر نشدم 

خیلی از پسرا همینن😕بشینم غصه بخورم پوستم چروک بشه ک چی چیزی ک زیاده پسر

وزن فعلی75کیلو وزن هدف 52 کیلو قد 167
1718