1874
2019

البته گرفتم که زود دست از سرم برداره و بره، بعد تک انداختم و دو روزه داریم چت میکنیم، بعد اصن ازش خوشم نمیاد، بنظرتون یهو بردارم تو واتس اپ بدون اینکه چیزی بگم، بلاکش کنم، چیزی میشه؟

بالا بلند، چشمون درشت و سیاه، وای وااای😍😂⁦✌️⁩

ن بابا چی میخواد بشه

امشو شوشه لیپک لیلی لونه 💜😐                              اگه توی تاپیکا یه چیز کاملا بی ربط گفتم به روی خودتون نیارین و ب دل نگیرین. همیشه موضوع تاپیکا رو اشتباه متوجه میشم :/

زشته😐

خدایگان غلط املایی هستم😁😂من بچگیام خیلی خوشگل بودم،نمی دونم چرا یهو اینجوری شد🥺😂🖐️من همونم که هیچ جبهه ای قبولش نداره،منو بیشتر دوست داشته باشید🥺😂💔اصلا تا امریکا هست چین غلط میکنه به خاک ما چشم داشته باشه😒😂خلاصه بحث سیاسی درایران:ساندیس خور،جیره بگیر، البانی نشین،برعنداز،عرزشی😂😂😂😂😂کاش حداقل تو اب شرب مملکت الکل بریزن ، مست بشیم که نفهمیم اطرافمون چه خبره😂😂😂😂😂یکی که بهم بگه باوانم،نازدارم،گیانم چیه؟ اونم ندارم🥺🥺😂😂

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

مگه هنوز تو خیابون شماره میدن!  

کاربری نیمه تعطیل🛑عضو اکیپ علمی تخیلی💜                                                                                                                                                                  وقتی جواب بی ادبیتونو نمیدم نشون دهنده این نیست که جوابی برای حرفتون ندارم بر عکس فقط انقدر سطحتونو پایین دیدم که ترجیح دادم با دعا براتون از هدر رفتن وقتم جلوگیری کنم😉                                                                                                        
2032
مگه هنوز تو خیابون شماره میدن!    

آره بابا

یچیزی میگم یادت نره خب؟                                                                                                                              اونی که میگه حالمو خوب میکنی دوره درمانش که تموم شه مرخص میشه...😔

دبگه اگه گرفتی که بره تک‌زدنت چی بوده؟؟!!

یک دنیا پول و تکنولوژی و زور در برابر خنجر یمنی به زانو درآمده ، این است قدرت حق. #یمن_شاهراه_ظهور   ‏&&&&&&&&&بزرگ ترین ‎مانع تولید تفکر لیبرالی است که مارا در تهیه آبگوشت بزباش نیز توانمند نمی داند! ان شا الله نه فقط در بیست و هشت خرداد ماه بلکه در طی یک دهه آینده باید تمامی ‎#مغز_های_کوچک_زنگ_زده ای  که اینگونه فکر میکنند را از مدیریت کلان کشور کنار گذاشت. ⭕از دید دانشمندان ، سلولهای بنیادی برای درمان سرطان،دیابت،و پارکینسون استفاده میشن.کلا یه درصد از کشورهای دنیا توانایی پیوند سلولهای بنیادی رو دارن و ایران جزء این یه درصده.ولی یه بیماری هست که وقتی بگیریش حتی سلولهای بنیادی هم نمیتونن درمانش کنن : مرض خودتحقیری........                    .....مدیریت انقلابی شهر و‌ مزرعه موشکی درست میکند و دل دشمنان این مرز و بوم را میلرزاند،مدیریت لیبرال شهر و‌مزرعه خودرویی درست میکند‌و با افزایش قیمت خودرو ناشی از دپوی آن تن مردم خودمان را میلرزاند،مردم با شایعه گرونی فروشگاهها رو درو میکنن و به شایعه جنگ‌میدخندند..اینه فرق بین تفکر انقلابی و تفکر لیبرالی و غربگرا.....خدایا مارابه صالحین ملحق کن. سردار_دلها💞😔💞

خب عزیزم چرا تک انداختی اونا کارشون همینه شما قطعا صدمین نفری بودی که تو اون روز شماره گرفتی! 

من زیاد کتاب می خونم..شکست های بزرگ از من زنی قوی ساخته.. من هم مجردم هم متاهل.. من لیسانس روانشناسی دارم وامسال برای کنکور انسانی می خونم...من 30 سالمه و دختری 18 ساله دارم..اگر هنوز داری ادامه میدی پس قهرمان داستان خودتی! 💛🌱 
1718