1874
2019

اره 

دوتا ساعت🤕

من یه قانون جذبی ام آشنا به مسائل ضمیرناخوداگاه°•°•°•°•°•°• اگه تو نوشته هام کلمات بی ربط هست بخاطر اینکه ک از تایپ صوتی استفاده میکنم و بعضی کلمات و خود گوشی اصلاح میکنه•°•°•°•°•°متاسفانه اوضاع جوریه ک نمیشه سیاسی حرف نزد و کاربری  آدم فدای آزادی بیان میشه :/ •°•°•°• بحث سیاسی با کسی ک نفعش تو نفهمیدنه و ترجیح میده جاهل باشه اَخِ •°•°•°•   { ایخه شیماها سیتین پینجمین غیرب زیده اید } °•°•°•°•° نی نی سایت برا من یعنی کلی خواهر مادر باتجربه ک میتونن خیلی کمکم کنن...راستی اگه منو تو شب زدن رد خونمو از نی نی یار شب پیگیری کنین :/ .....اوووممم آهان اینم بگم ک ب نی نی یار ۵ هم تارگت میزنم :) پدر خوانده اس شک نکنین ....پشت دست من بازی کنین :///

گم کردم اما دنبالش نیستم

ilunga            Будь твоей головой.                                       هیتلرم خوبع ها اما من عاشق با پنبع سر بریدنای چرچیلم .                   این کینع شتری نیست،زخم عمیقع.تو نمیتونی دستتو تا ارنج بکنی تو قفسع سیه من و شش ماه بعد،یکسال بعد،کع با دیدن دستات وحشت میکنم بهم بگی کینع ای.خیر کینع ای نیستم ،زخم خوردع ام          دروغ چرا ،من ب اینکع بعضیا از من خوششون نمیاد افتخار میکنم   . غذا تو گلوتون گیر کردع، من هم محکم میتونم بزنم ب پشتتون هم میتونم بشینم و براتون دعا  کنم کدومو انتخاب میکنید

ارع ولی دنبالش دیگ نمیگردم

کاربری نیمه تعطیل🛑عضو اکیپ علمی تخیلی💜                                                                                                                                                                  وقتی جواب بی ادبیتونو نمیدم نشون دهنده این نیست که جوابی برای حرفتون ندارم بر عکس فقط انقدر سطحتونو پایین دیدم که ترجیح دادم با دعا براتون از هدر رفتن وقتم جلوگیری کنم😉                                                                                                        
2033

گوشواره طلادخترم

آقامایه روزاومدیم یه آدم خوشگلوخوشتیپو😎بغل کنیم تق🙄خوردیم به آینه 🍉به همین برکت قسم    😎😎        💖💖     حذف کن کسانی راکه باعث غمت می شوندبیش ازحدکه کوتاه بیایی ؛می شوی کوتاه ترین دیوار                         گاهی ببخش وسردباش؛بگذاردلخوش نباشدبه گرمای وجودت که هروقت بخواهندکنارت بزنند💖  💖                   شخصیت من راباخود                                              اشتباه نگیر      شخصیت من چیزی است که من هستم امابرخوردمن بستگی داردبه اینکه توکی هستی (شکسپیر)😀😀

اره  

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علی محمدوآل محمد خداجونم لطفاهرکی هرچی دلش میخواد بهش بده مصلحتشم توش قراربده  فرشته های زمینیت رو سالم وسلامت برام نگهدارهرثانیه بهتریناروبراشون رقم بزن خداخوبم  ماجزتوکسی رونداریم هوامونوداشته باش ای ارحم الراحمین اللهم صل علی محمدوآل محمد                     دوست عزیزی ک  داری امضامومیخونی ازخدامیخوام توزندگیت ب همه ی خواسته هات برسی  ممنون میشم توهم دعاکنی نینی گلموسالم وسلامت توبغلم بگیرم وخانه دارشم ⚘برای سلامتی خانوادم وخانوادت میشه صلوات بفرستی  اللهم صل علی محمدوآل محمد🌷
ساعت که میشه خرید دوباره من عکسهای بچه ام گم کردم تو خونه 

خب دوسشون داشتم‌ 

یکیشو وقتی معدلم بیست شد از طرف شرکت بابام بهم پول جایزه دادن 

منم ساعت خریدم 

برام شیرین و باارزش بود😓

من یه قانون جذبی ام آشنا به مسائل ضمیرناخوداگاه°•°•°•°•°•°• اگه تو نوشته هام کلمات بی ربط هست بخاطر اینکه ک از تایپ صوتی استفاده میکنم و بعضی کلمات و خود گوشی اصلاح میکنه•°•°•°•°•°متاسفانه اوضاع جوریه ک نمیشه سیاسی حرف نزد و کاربری  آدم فدای آزادی بیان میشه :/ •°•°•°• بحث سیاسی با کسی ک نفعش تو نفهمیدنه و ترجیح میده جاهل باشه اَخِ •°•°•°•   { ایخه شیماها سیتین پینجمین غیرب زیده اید } °•°•°•°•° نی نی سایت برا من یعنی کلی خواهر مادر باتجربه ک میتونن خیلی کمکم کنن...راستی اگه منو تو شب زدن رد خونمو از نی نی یار شب پیگیری کنین :/ .....اوووممم آهان اینم بگم ک ب نی نی یار ۵ هم تارگت میزنم :) پدر خوانده اس شک نکنین ....پشت دست من بازی کنین :///
1718