1874
2019
عنوان

خانوما راهنماییم کنین

157 بازدید | 35 پست

یه تومن دارم میدونم کمه اما فقط همینو دارم بنظرتون چ هنری باهاش یاد بگیرم ک بعدا بزنم تو کار درآمد کسب کنم  بهش احتیاج دارم

یه تومن دیگ بزار روش برو اموزشگا ارایشگری مدرک بگیر

بیوگرافی من👈༺♥️༻                                                   یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم:) 

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2032

شیرینی پزی در امد در خانه

بیوگرافی من👈༺♥️༻                                                   یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم:) 

خیاطی و خریدن چرخ و.... و شروع به کار

مگ با دوتومن میشه؟🙄

اره عزیزم

بنظرم اگر میتونی شیرینی و غذا و اینا یاد بگیر

مامان دوستم همههه چی درست میکنه، از طریق واتساپ استوری میکنه،ماشالله هر روز سفارش داره و میبینم که تو استوریاش میگه فلان چیز تموم شد دوستان مثلا تا سری بعد که درست کنم صبر کنید

خمیرفلافل درست میکنه، خمیر پیتزا، انواع و اقسام شیرینی و کیک تولد، پیتزا و....

می گویند..«مرغ آمین فرشته‌ای است که در آسمان پرواز می‌کند و مدام آمین می‌گوید و اگر دعایی به آمین او اصابت کند مستجاب می‌شود.»امیدوارم مرغ آمین همیشه در آسمان آرزوهایتان در حال پرواز باشد❤آرزو میکنم لبخندی به پاکی و زیبایی و آرامش لبخند نوزادی در خواب، بر لبانتان بنشیند🌿خدایا بابت ۱۸سال عمری که به من دادی شکرگزارتم❤
بنظرم اگر میتونی شیرینی و غذا و اینا یاد بگیر مامان دوستم همههه چی درست میکنه، از طریق واتساپ استور ...

آموزش هم میده در کنارش و هزینه میگیره بابت آموزشاش

می گویند..«مرغ آمین فرشته‌ای است که در آسمان پرواز می‌کند و مدام آمین می‌گوید و اگر دعایی به آمین او اصابت کند مستجاب می‌شود.»امیدوارم مرغ آمین همیشه در آسمان آرزوهایتان در حال پرواز باشد❤آرزو میکنم لبخندی به پاکی و زیبایی و آرامش لبخند نوزادی در خواب، بر لبانتان بنشیند🌿خدایا بابت ۱۸سال عمری که به من دادی شکرگزارتم❤
1718