2726
عنوان

مهمونی داماد

| مشاهده متن کامل بحث + 405 بازدید | 48 پست
ینی چی الان کار بدیه تو و شوهرت دعوت کنن

مگه عروس دامادواولین باردعوت نمی کنن.همینجوری بی دعوت که نمی تونم باشوهرم برم خونشون.ولی اخه توتولدبچه هاشون درسته این کار؟

کادوکه میدن.ولی اخه تولدبچشون که مهمونی عروس دامادبه حساب نمیاد

اگه رفتی تنهابروشوهرت نیادبگوکارداره نمیتونه بیاد

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کادوکه میدن.ولی اخه تولدبچشون که مهمونی عروس دامادبه حساب نمیاد

خب بگو میام ولی پاگشام جداست هاااا 

مگه خواهرت نیی؟!راحت بش بگو

من یه قانون جذبی ام آشنا به مسائل ضمیرناخوداگاه°•°•°•°•°•°• اگه تو نوشته هام کلمات بی ربط هست بخاطر اینکه ک از تایپ صوتی استفاده میکنم و بعضی کلمات و خود گوشی اصلاح میکنه•°•°•°•°•°متاسفانه اوضاع جوریه ک نمیشه سیاسی حرف نزد و کاربری  آدم فدای آزادی بیان میشه :/ •°•°•°• بحث سیاسی با کسی ک نفعش تو نفهمیدنه و ترجیح میده جاهل باشه اَخِ •°•°•°•   { ایخه شیماها سیتین پینجمین غیرب زیده اید } °•°•°•°•° نی نی سایت برا من یعنی کلی خواهر مادر باتجربه ک میتونن خیلی کمکم کنن...راستی اگه منو تو شب زدن رد خونمو از نی نی یار شب پیگیری کنین :/ .....اوووممم آهان اینم بگم ک ب نی نی یار ۵ هم تارگت میزنم :) پدر خوانده اس شک نکنین ....پشت دست من بازی کنین :///
2728

عزیزم الان شرایط زندگی میدونی چقدر سخته؟ میدونی یه مهمونی دادن اونم از نوع پاگشا دادن چقدر خرج داره؟ خب بنده های خدا میخوان دوکار یه کار کنن که دوبار تو‌خرج بزرگ نیفتن

درک کنید بقیه رو و انتظار هم نداشته باشید از کسی

حتما امضام رو بخون. سلام طاعات و عباداتتون قبول. این روزها ترند ترین موضوع جهان بحث جنگ فسطین و اسرائیل هست.شاید برای خیلی هاتون توی این جنگ روایت ها سوال پیش بیاد که ماجرا چیه، دعوا سرچیه و اصلا به ما چه ربطی داره.وظیفه ی ما اینجا چیه و اصلا این ماجرا ربطی به مسئله ی ظهور داره؟! شاید مادرید و یا معلمی هستید که بچه ها و دانش آموزانتون سوال میپرسن و نمیدونید باید در این مورد چی بهشون بگید.من میخوام یک دوره ی کاملا رایگان ۷روزه بهتون پیشنهاد کنم که جواب تمام این سوالهاتون رو داده.دوره از ۱۰ فروردین شروع میشه و کاملا افلاین هست. پادکست های نیم ساعته در کانال های ایتا بله یا تلگرام در اختیارتون قرار میگیره حتی اگر زمان ندارید گوش بدید خلاصه و نقشه ذهنی هم دارن.فرصت زیادی ازتون نمیگیره اما قطعا میتونه کمک کنه مرز بین حق و باطل رو تشخصی بدید و بفهمید وظیفه ی ما این وسط چیه. این دوره با زحمت گروهی از دغدغه مندان تنظیم شده به امید اینکه قدمی در جهت آمادگی در راه ظهور برداریم. بهم درخواست دوستی بدید لینک ثبت نام رو براتون میفرستم.

حق داری بهتر بود مهمونی جدا میگرفتن. اگر بخاطر هزینه ها هست هم بنظرم بهتر بود تولد امسال بچه رو کنسل کنن که هر سال امکان جبران و تکرار داره یا یه خانوادگی کوچولو بگیرن بخاطر بچه ولی مهمونی شما که همین یکباره مفصل بگیرند.

عزیزم الان شرایط زندگی میدونی چقدر سخته؟ میدونی یه مهمونی دادن اونم از نوع پاگشا دادن چقدر خرج داره؟ ...

از طرفی خوب پاگشا فقط یکباره و تولد بچه هر سال . 

میشد پاگشا خوب بگیرن. و امسال تولد بچشون رو خصوصی و کم خرج برگزار کنن

میخوان دوبار هزینه شام و شیرینی... ندن.  الانم به نظرشون ایده خیلی خوبی دارن  😂😂

آره دیگه به نظرخودشون خیلی زرنگن ولی اسی میتونه تنهابره تولدبگه شوهرم کارداره نمیتونه بیاداینجوری مجبورمیشن دوباره دعوت کنن😇

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
عزیزم الان شرایط زندگی میدونی چقدر سخته؟ میدونی یه مهمونی دادن اونم از نوع پاگشا دادن چقدر خرج داره؟ ...

خواهربرادرامن.جلوشوهرم خجالت میکشن.برادرخواهرباعزت واحترام دعوتم کردن.تولدبچشونم جداگرفتن.باز تونامزدی دعوتم کردن.اخه درست نیست گناه داره شوهرم

از طرفی خوب پاگشا فقط یکباره و تولد بچه هر سال .  میشد پاگشا خوب بگیرن. و امسال تولد بچشون رو ...

به نظر من این چیزا خیلی مهم نیست. روابط خواهر برادری فراتر از این انتظارات بیخودیه.

حتما امضام رو بخون. سلام طاعات و عباداتتون قبول. این روزها ترند ترین موضوع جهان بحث جنگ فسطین و اسرائیل هست.شاید برای خیلی هاتون توی این جنگ روایت ها سوال پیش بیاد که ماجرا چیه، دعوا سرچیه و اصلا به ما چه ربطی داره.وظیفه ی ما اینجا چیه و اصلا این ماجرا ربطی به مسئله ی ظهور داره؟! شاید مادرید و یا معلمی هستید که بچه ها و دانش آموزانتون سوال میپرسن و نمیدونید باید در این مورد چی بهشون بگید.من میخوام یک دوره ی کاملا رایگان ۷روزه بهتون پیشنهاد کنم که جواب تمام این سوالهاتون رو داده.دوره از ۱۰ فروردین شروع میشه و کاملا افلاین هست. پادکست های نیم ساعته در کانال های ایتا بله یا تلگرام در اختیارتون قرار میگیره حتی اگر زمان ندارید گوش بدید خلاصه و نقشه ذهنی هم دارن.فرصت زیادی ازتون نمیگیره اما قطعا میتونه کمک کنه مرز بین حق و باطل رو تشخصی بدید و بفهمید وظیفه ی ما این وسط چیه. این دوره با زحمت گروهی از دغدغه مندان تنظیم شده به امید اینکه قدمی در جهت آمادگی در راه ظهور برداریم. بهم درخواست دوستی بدید لینک ثبت نام رو براتون میفرستم.
2706