1874
2019

کسی بوده جنینش زیاد تکون بخوره ولی بچه ارومی بوده باشه یا بالعکس؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگرتوهم در برابر هر بی عِدالَتی ازخَشم به لرزه می اُفتی،بدان که یکی ازرُفَقای من هستی...

اخی☺☺☺☺

آموزش روان خوانی و تجوید قرآن کریم و تدریس خصوصی عربی انجام میدم.   ☆ فقط برای خانم ها دوره روان خوانی50 هزار و دوره تجوید 100هزار تومن*.                                         اگه کسی توان مالی پایینی داره هرچقد میتونه هدیه بده اگه اونم نداره حلالش 😍                             ☆تدریس عربی برای تمام پایه ها☆                             هزینه هر جلسه فقط 20هزارتومن  ☆فقط خانوم ها.☆ * اگه تمایل به شرکت داشتید خصوصی درخواست بدید تا آی دی بدم خدمتتون.                                   آموزش در تلگرام و ایتا.  

دختر من اول کم تکون میخورد بعدا زیادددددد 

شیطونه😍🥰

فقط 39 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوخط موازی‌که بعدازدواج میشه شیرین‌ترینلحظه‌ی زندگیت💜       (این لحظه رو برا همتون از خدا میخوام ،خصوصا اون لحظه که عشقت غافلگیر میشه💜)                                                        تیکر به وقت تولد دختر کوچولووووم💜😍
2032

پسر من خیلی تکون میخورد ولی شیطون بی سر و صداست

لطفاً منو تو تاپیک های قدیمی لایک نکنید🙏 ⁦چقدر سخته دوباره بفهمی راهتو اشتباه رفتی اونم ناخواسته برای آرامش دلم دعا کنید😔🙏💔

@اجنه    

فقط 39 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوخط موازی‌که بعدازدواج میشه شیرین‌ترینلحظه‌ی زندگیت💜       (این لحظه رو برا همتون از خدا میخوام ،خصوصا اون لحظه که عشقت غافلگیر میشه💜)                                                        تیکر به وقت تولد دختر کوچولووووم💜😍

بچه های نرمال خیلی تکوناشون با شیطنتای بعدشون قابل پیش بینی نیس. کم و زیاد میشه. ولی بچه های بیش فعال رو موردشو داشتیم تو شکم مامانش عجیب تکون میخورد. همیشه هم نوار قلب جنین  ایراد داشت از بس زیاد فعالیت میکرد. دنیا هم اومد از همون اوایل معلوم بود با بقیه بچه ها فرق داره و بیش فعاله 

اگه میخای صبور باشه توی بارداری قرآن بخون. صلوات بفرست 

نازشصت سابق هستم.با کالری شماری و پیاده روی تند وزنمو به ایده آل رسوندم .قد ۱۶۳ وزن ۶۰😌.....عاشق صلواتم .الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  

دختر من😐جوری لگد میزد کسی که کنارم بود میفهمید

خیلی شیطون بود شب و روز نداشتم ولی بدنیا که اومد بچم ماشاءالله  ماه بود اروم

فقط 32 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من با تو و دخترمون خوشبخت ترینم  
1718