2733
2734
عنوان

فرق گذاشتن شوهرم بین پدرمن و پدرخودش....واسه هدیه روز پدر...+ماجرا

| مشاهده متن کامل بحث + 640 بازدید | 49 پست

اگه واقعا من بودم اجازه نمیدادم پدرم ۳۰ تومن بابت سیسمونی بچه من و شوهرم پول پرداخت کنه که بخاطرش شوهرم رو تو منگنه بزارم. 

پدر مادر بچه شما هستید بچه بابد با کم و زیاد شما بسازه نوزاد نه تخت لازم داره نه اسباب بازی آنچنانی نه دوچرخه نه کالسکه. هر چیزی سر سن خودش باید خریده بشه توسط پدر مادر بچه

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اولا که نباید پول سیسمونی رو اجازه میدادید بابات بده... فامیلی یکی دیگه میره رو بچت یکی دیگه باید پول سیسمونی اونو بده؟

دوما تو هم بگو برا اینکه فرقی بین کادو ها نباشه برای بابا منم همون کفش رو بخر   

اگه اجازه ندی گذشته بمیره، اونم اجازه نمیده تو زندگی کنی!

نده یا اگه کادو داد ی برو کفش بخر برا بابات همون قیمت دیگع بفهمع فرق نذاره بین پدرتون

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 
2728
بدذات نباش حالا پدرش یه چیزی از پسرش خواسته ..ارزونتر از سیصد و پنجاه هم کفشی پیدا نمیشه

بخدا حساب بدذاتی نیست من الان ۱ساله لباس نخریدم خدامیدونه مانتویی ک اخرین بار گرفتم ۲سال پیش بوده

حالا باباش میدونه ما نداریم میاد دس میزاره رو نقطه ضعفش ک من کفش ندارم

خب ب ما چه برو بخر

پ چرا میتونه کل لباسای عید ۳تا بچه های جاریامو بخره

خدایا به ابروی فاطمه ی زهرا قسمت میدم به همه ی منتظرا یه نی نی از نوعه سالم و زیباشو هدیه کن....آمین
2738
بخدا حساب بدذاتی نیست من الان ۱ساله لباس نخریدم خدامیدونه مانتویی ک اخرین بار گرفتم ۲سال پیش بوده ح ...

کار پدرشوهرت درست نبوده ولی به شوهرت فشار نیار واقعا زشت بود اگه نمیخرید

اینجای کارت اشتباه بوده که گذاشتی پدرت ۳۰ تومن سیسمونی بخره .شوهرت رو پروو کرده

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹

پدرت شاید به روت نیاره اما حتما دلگیر میشه..

از همون کفش برای پدرت هم بخر.

هرچند یکم صبر کنی تا پول دستت بیاد ولی بخر.

اینجوری به همسرت هم فهموندی که بین پدرا فرق نذاره.

دلخوشی ها کم نیست ، دیده ها نابیناست..
2706