2410
2553

ما چندماهه یه مشکل مالی واسمون پیش اومد و هرچی پول داشتیم خرج اون ماجرا کردیم خلاصه بماند ک این روزارو داریم به سختی طی میکنیم....

ازقبل تایپ کردم کسی هست بقیشو بگم

خدایا به ابروی فاطمه ی زهرا قسمت میدم به همه ی منتظرا یه نی نی از نوعه سالم و زیباشو هدیه کن....آمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

ورگو

سلام و درود😁😁کاربر قدیمیم ولی نمیدونم به چه دلیل دوتا کاربریم ترکید،پس خواهش میکنم دهن منو باز نکنین که دیگه سیمکارت ندارم،باتچکر🙄🙄من عاشق ۳تامرد همزمان هستم،هَوَلَم خودتونین😛😛
2714

ما نفری ۵۰ دادیم 😁😁😁همونم پول نداشتیم قرض کردیم

کفش ۳۵۰ هزار تومن؟مگه چ خبره ما ۶۰تومنی میخریم 

چ پدری داره

ممنون میشم ازم حمایت کنین .به تازگی لوازم آرایشی  آوردم  برای فروش@jingoolestoon_shop این پیجمه

خیلی راحت بگو کادو اندازه هم بدیم بهشون  کادو ندی که همسرت خوشبخالش میشه همون پولم یه خرج دیگه میکنه براشون

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
حالا واسه روز پدر دیگه وسعمون نمیرسید کادوی انچنانی بخریم قرار شد نفری۲۰۰بدیم ب پدرا.... حالا چن رو ...

سخت نگیر بخدا

عارت بشه.200هم بد نیس.البته پول دادن خوب نیست یه پیرهن بخریدببرید

حالا واسه روز پدر دیگه وسعمون نمیرسید کادوی انچنانی بخریم قرار شد نفری۲۰۰بدیم ب پدرا.... حالا چن رو ...

بهشون بدین هدیه هست .... توجه نکن اگه این اتفاق برعکس افتاده بود چی؟ 

خدایا شکرت که هستی =)
2706