1874
2019

ما چندماهه یه مشکل مالی واسمون پیش اومد و هرچی پول داشتیم خرج اون ماجرا کردیم خلاصه بماند ک این روزارو داریم به سختی طی میکنیم....

ازقبل تایپ کردم کسی هست بقیشو بگم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به ابروی فاطمه ی زهرا قسمت میدم به همه ی منتظرا یه نی نی از نوعه سالم و زیباشو هدیه کن....آمین

بله

به خدا سپردم فرشته کوچکم را...😔😔😔 من بهشت را برای او ازخدا خواستم به زمین بیاورد...چه سخاوتی داشت فرشته من که با رفتنش بهشت را برای من خرید...عشقم تیکر تولدت در ۱۵ هفته و ۵ روز مانده به تولد برای همیشه در چشم و قلب من ثابت ماند...برای حالم دعا کنید..😔😔😔

ورگو

سلام و درود😁😁کاربر قدیمیم ولی نمیدونم به چه دلیل دوتا کاربریم ترکید،پس خواهش میکنم دهن منو باز نکنین که دیگه سیمکارت ندارم،باتچکر🙄🙄من عاشق ۳تامرد همزمان هستم،هَوَلَم خودتونین😛😛
2033

بگو

اَللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍوَعجّل فَرَجَهُم♡  اگه حرفی زدم و  شما رو ناراحت کرد معذرت میخوام. من هیچ وقت قصدم ناراحت  کردن کسی نیست.❤8/12/99 من 8 کیلو کم کردم🤗*منخوشبخت ترین دخترروی زمینم چون خدا رو دارم .*میشه برام دعا کنید یه همسر پاک و مهربون  نصیبم بشه*  ۹۹.۹.۹   ۱۵ کیلو کم  کردم و به همه فهموندم من هم می تونم لاغر شم بالاخر تونستم ۱۵ کیلو کم کنم💖من تا رسیدن به شب یلدا ۹ کیلو کم می کنم.😍 اینم شد 🤗💖   

ما نفری ۵۰ دادیم 😁😁😁همونم پول نداشتیم قرض کردیم

کفش ۳۵۰ هزار تومن؟مگه چ خبره ما ۶۰تومنی میخریم 

چ پدری داره

ممنون میشم ازم حمایت کنین .به تازگی لوازم آرایشی  آوردم  برای فروش@jingoolestoon_shop این پیجمه

خیلی راحت بگو کادو اندازه هم بدیم بهشون  کادو ندی که همسرت خوشبخالش میشه همون پولم یه خرج دیگه میکنه براشون

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند
حالا واسه روز پدر دیگه وسعمون نمیرسید کادوی انچنانی بخریم قرار شد نفری۲۰۰بدیم ب پدرا.... حالا چن رو ...

سخت نگیر بخدا

عارت بشه.200هم بد نیس.البته پول دادن خوب نیست یه پیرهن بخریدببرید

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حالا واسه روز پدر دیگه وسعمون نمیرسید کادوی انچنانی بخریم قرار شد نفری۲۰۰بدیم ب پدرا.... حالا چن رو ...

بهشون بدین هدیه هست .... توجه نکن اگه این اتفاق برعکس افتاده بود چی؟ 

خدایا شکرت که هستی =)

اگه واقعا من بودم اجازه نمیدادم پدرم ۳۰ تومن بابت سیسمونی بچه من و شوهرم پول پرداخت کنه که بخاطرش شوهرم رو تو منگنه بزارم. 

پدر مادر بچه شما هستید بچه بابد با کم و زیاد شما بسازه نوزاد نه تخت لازم داره نه اسباب بازی آنچنانی نه دوچرخه نه کالسکه. هر چیزی سر سن خودش باید خریده بشه توسط پدر مادر بچه

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

اولا که نباید پول سیسمونی رو اجازه میدادید بابات بده... فامیلی یکی دیگه میره رو بچت یکی دیگه باید پول سیسمونی اونو بده؟

دوما تو هم بگو برا اینکه فرقی بین کادو ها نباشه برای بابا منم همون کفش رو بخر   

اگه اجازه ندی گذشته بمیره، اونم اجازه نمیده تو زندگی کنی!

نده یا اگه کادو داد ی برو کفش بخر برا بابات همون قیمت دیگع بفهمع فرق نذاره بین پدرتون

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 
1718