2410
2553
عنوان

بنظرتون پسری که با دوست دخترش....🙄🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 645 بازدید | 35 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
نه خب منم دیگه باهاش کاری ندارم ولی روز اخر جوری دلمو شکست که هنوزم شیشه خورده هاش زخمیم میکنه بیاد ...

طی یک حرکت انتحاری برو هرچی دلت میخواد بنویس بفرست و بلاکش کن بهترین دفاع حمله است وقتی قفل میکنه نمیتونه کاری کنه

من یه قانون جذبی ام آشنا به مسائل ضمیرناخوداگاه°•°•°•°•°•°• اگه تو نوشته هام کلمات بی ربط هست بخاطر اینکه ک از تایپ صوتی استفاده میکنم و بعضی کلمات و خود گوشی اصلاح میکنه•°•°•°•°•°متاسفانه اوضاع جوریه ک نمیشه سیاسی حرف نزد و کاربری  آدم فدای آزادی بیان میشه :/ •°•°•°• بحث سیاسی با کسی ک نفعش تو نفهمیدنه و ترجیح میده جاهل باشه اَخِ •°•°•°•   { ایخه شیماها سیتین پینجمین غیرب زیده اید } °•°•°•°•° نی نی سایت برا من یعنی کلی خواهر مادر باتجربه ک میتونن خیلی کمکم کنن...راستی اگه منو تو شب زدن رد خونمو از نی نی یار شب پیگیری کنین :/ .....اوووممم آهان اینم بگم ک ب نی نی یار ۵ هم تارگت میزنم :) پدر خوانده اس شک نکنین ....پشت دست من بازی کنین :///
2714
هع پ بر نمیگرده دوسپسر من همین غلطو کرد اخرم افتاد ب گوه خوری

الان کاتین؟ دوست پسر من روز آخر با حرفاش رفتاراش زجرم داد هر چن از اول رابطه زهر ترکم کرد ولی آخرش کلا عوض شد توهین می‌کرد فحش میداد حتا یه روزم وقت واس من نداشت هر وخ پیم میدادم میگفت پیم نده حالم بده

😾✊🏻پر و بال بهت دادم معنیش این نیس که خیلی بالایی 😾نوار بهداشتیم بالداره ولی اون پایینه 😸👋🏼💋
بستگی به این داره که چقد دوستت داره اگه واقعا عاشقت باشه حتممااااا برمیگرده 

یه روزی دوسم داشت بدون من نمیتونست ولی الان نمیدونم 

😾✊🏻پر و بال بهت دادم معنیش این نیس که خیلی بالایی 😾نوار بهداشتیم بالداره ولی اون پایینه 😸👋🏼💋
برعکس من وقتی یکی‌رو بلاک کنم تا قیوم قیامت بلکه😑😂

ن باع من لیستو میدم ادم توشه احساس وسواسی بودن بم دس میده باید تمیزش کنم😐حالا سال تا سال وسواسی نمیشما فقط برا این مورد ایطورم

(:
پس برمیگرده 😍

ان شاء الله😍یه تف بکنم تو صورتش🙄لامصب داشتم حرف میزدم زرتی بلاکم کرد😑😂

2706