1874
2019

سلام خوبین؟

من چن وقته یهویی دلم بغل میخواد 

میگم مامانم بغلم کنه 

بعد دوباره دلم بغل میاواد

شده ی ساعت همش دلم بخاد یک بغلم کنه نازم کنه 

انقدر بهم فشار میاره که نمیتونم ب کارام برسم 

چ کنم؟

من بد نام عالم شم ، شبام همه ماتم شن ، محاله از دوتا چشمای مهربون تو رد شم تو بایدمال من باشی، آروم تنم باشی ،خوبه دیوونگی باتو نمیخوام دیگه آدم شم❤    ی دختر =شاد ، درسخون  و دل نازک  ، دعا کنین به آرزوهام برسم میشه ی صلوات مهمونم کنین خونه دار شیم؟  چادرمو خیلی دوست دارم چون هیچکسی نمیتونه بهم بد نگاه کنه و باعث ویرانی زندگی ی زن دیگه نمیشم. تو تاپیکای خنده دار  و درسی و لاغری تگم کنین مرررسی 

میخواد* 

نه میاواد

من بد نام عالم شم ، شبام همه ماتم شن ، محاله از دوتا چشمای مهربون تو رد شم تو بایدمال من باشی، آروم تنم باشی ،خوبه دیوونگی باتو نمیخوام دیگه آدم شم❤    ی دختر =شاد ، درسخون  و دل نازک  ، دعا کنین به آرزوهام برسم میشه ی صلوات مهمونم کنین خونه دار شیم؟  چادرمو خیلی دوست دارم چون هیچکسی نمیتونه بهم بد نگاه کنه و باعث ویرانی زندگی ی زن دیگه نمیشم. تو تاپیکای خنده دار  و درسی و لاغری تگم کنین مرررسی 

عجب

Будь твоей головой                                    انـسان نا صحیـحی هستم،در تمـام ابـعاد...             هیتلرم خوبع ها اما من عاشق با پنبع سر بریدنای چرچیلم                    هـر کع میـگرداند از مـا روی،ممنـونیـم مـا                                                                 این کینع شتری نیست،زخم عمیقع.تو نمیتوتی دستتو تا ارنج کنی تو قفسع من،شیش ماه بعد و یکسال بعد کع با دیدن دستت وحشت میکنم بهم بگی کینع ایم،خیر کینع ای نیستم .زخم خورده ام...شاید باورت نشع اما من به اینکع بعضیا از من خوششون نمیاد افتخار میکنم..                             . غذا تو گلوتون گیر کردع، من هم محکم میتونم بزنم ب پشتتون هم میتونم بشینم و براتون دعا  کنم کدومو انتخاب میکنید
2032

من اصلا از بغل خوشم نمیاد کسی بهم بچسبه😐😂

خلبان ها یه کدی دارن به اسم کد [۷۶۰۰] ماله وقتیه که دیگع نمیشه چیزی گفت معنیش اینه: برج مراقبت من نمیتونم حرف بزنم اما تو حواست بهم باشه و راهنماییم کن...وقتی بغض داری و نمیتوتی حرف بزنی به خدا بگو خدایا کد [۷۶۰۰] یعنی بغضم نمیزاره حرف بزنم و دارم تو این حجم غم عمیقا غرق میشم...! اما تو حواست بهم باشه...🌬💙

ارهههههه😬

حالا من از اونور بوم افتادم 

متنفرم ازینکه کسی بغلم کنه🚶‍♀️

آدمهایی که ما را رنج میدهند،خیلی اوقات رنج کشیده هایی هستند که از زخمهای خودشان نتوانستند عبور کنند...🍃🍃🍃🍃 گاه در صومعه با اهل عبادت همدم گاه در دیر مغانم تتناهو یاهو🍃🍃 دلبر که جان فرسود از او 🍃نگا نارنگیارو🍊نگا نارنجیارو🍃🍊ترجیح می دهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل....🍃سرخی افق در هر غروب و آفتاب نشانه ی خون هاییست که از نبرد نور و ظلمت بر آسمان می ریزد...یک بهبود یافته ی سرطان هستم 🎗️🤚(کاربرهای گلی که درگیر بیماری سرطان هستن اطلاعات و مراقبت های بعد از شیمی درمانی رو طبق تجربه های شخصی خودم می گم و حتی اگه پزشک مربوط به بیماریتون رو بشناسم معرفی می کنم صرفا فقط تجربه‌های شخصی خودم و می گم ماچ به کله هاتون😘) دوستان ممنون می شم تو تاپیک های دیگه از من چیزی راجع به سرطان نپرسید سوالی داشتید تو این تاپیک بپرسید... با تچکر فراوان:لینک
کسی هست دلش بغل نخواد؟🤭

من بدم میاد کسی بهم بچسبه😶

خلبان ها یه کدی دارن به اسم کد [۷۶۰۰] ماله وقتیه که دیگع نمیشه چیزی گفت معنیش اینه: برج مراقبت من نمیتونم حرف بزنم اما تو حواست بهم باشه و راهنماییم کن...وقتی بغض داری و نمیتوتی حرف بزنی به خدا بگو خدایا کد [۷۶۰۰] یعنی بغضم نمیزاره حرف بزنم و دارم تو این حجم غم عمیقا غرق میشم...! اما تو حواست بهم باشه...🌬💙
من اصلا از بغل خوشم نمیاد کسی بهم بچسبه😐😂

متولد تیر هستی 

دوستان میشه خواهش کنم ازتون برا سلامتی و شفای بابام که مریضه بشدت دعا کنید  سرطان کلیه داشت الان زده به بقیه اعضا بدنش دکتراجوابش کردن خواهشا دعاش کنید درد امونشو بریده داره ازدرد پتو رو چنگ میزنهو آروم گریه میکنه و جلو خواهر کوچیکم که خودش مبتلا به ام اس پیشرونده اس ذره ذره  آب میشه  خدایا خودت رحم کن خواهرم همش ۲۰ سالشه و مجرد نزار بی پشت و پناه بشه خواهش میکنم ازتون هرکی پست منو دیداز ته دل دعا کنه برابهتر شدنشان اخه من کسی روبجز اینها ندارم تو این دنیا    😔😔😔😔😔😔😔 

قبول دارم لوس بودنه 

ولی واقعا ی مشکله 

احسا میکنم هیشکی دوسم نداره

متولد تیر هستی 

بر عکس من متولد تیرم 

متولد تیر هستی 

نه😂

1718