1874
2019
عنوان

باقله در بارداری

57 بازدید | 12 پست

سلام کسی میدونه باقله تو بارداری ضرر داره؟من دلم باقله سبزمیخاد میخام بپزم بخورم شوهرم نمیزاره میگ خوب نیس😭😭

دنیـا نیـرزد بـه آنکـه پریشـان کنـی دلـی را.....

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2033

باقالی مشکلی نداره 

زیاده روی نکنید 

سلام بر ساکنین متمدن اوتفای😉.                                      اوتفای دهکده ای در جنوب فرانسه است، وقتی ۱۵۰ سال قبل فرانسه با پروس در جنگ بود و داشت می باخت، مردم اوتفای که بی سواد و کشاورز بودند با شنیدن خبرهای شکست عصبی شدند ، در روز جشن به مرد بیگناهی از روستای همسایه تهمت جاسوسی زدند، او را زجرکش کردن، به پاهایش نعل زدند، چشمانش را از کاسه درآوردند و تنش را آتش زدند. در آخر برای اثبات سبعیت آدم او را پختند و خوردند .قصه اوتفای قصه ی مردمان جوگیر است. یاد من باشد جوگیر نباشم و دنباله رو مردمان اوتفای نشوم. 
شما خوردی؟

من باردار نیستم 

ولی اگر فاویسم ندارید ضرر نداره و سرشار از ویتامین و فولات هست 

اگر میخوایید احتمال حساسیت هم کمتر بشه ده دقیقه بجوشونید  ابش رو دور بریزید بعد بپزید و با گلپر و دارچین بخورید 

سلام بر ساکنین متمدن اوتفای😉.                                      اوتفای دهکده ای در جنوب فرانسه است، وقتی ۱۵۰ سال قبل فرانسه با پروس در جنگ بود و داشت می باخت، مردم اوتفای که بی سواد و کشاورز بودند با شنیدن خبرهای شکست عصبی شدند ، در روز جشن به مرد بیگناهی از روستای همسایه تهمت جاسوسی زدند، او را زجرکش کردن، به پاهایش نعل زدند، چشمانش را از کاسه درآوردند و تنش را آتش زدند. در آخر برای اثبات سبعیت آدم او را پختند و خوردند .قصه اوتفای قصه ی مردمان جوگیر است. یاد من باشد جوگیر نباشم و دنباله رو مردمان اوتفای نشوم.