1874
2019
عنوان

کمک کنین

96 بازدید | 14 پست

از زمانی ازدواج کردم یکی از نزدیکانم مدام مزاحمم میشه وقتی شوهرم نیست میاد در خونه _ قبل ازدواج پیام داده بود جوابش دادم حالا پیامارو داره میگه نزاری بیام تو نشون شوهرت میدم

چی گفتی مگ

Будь твоей головой                                    انـسان نا صحیـحی هستم،در تمـام ابـعاد...             هیتلرم خوبع ها اما من عاشق با پنبع سر بریدنای چرچیلم                    هـر کع میـگرداند از مـا روی،ممنـونیـم مـا                                                                 این کینع شتری نیست،زخم عمیقع.تو نمیتوتی دستتو تا ارنج کنی تو قفسع من،شیش ماه بعد و یکسال بعد کع با دیدن دستت وحشت میکنم بهم بگی کینع ایم،خیر کینع ای نیستم .زخم خورده ام...شاید باورت نشع اما من به اینکع بعضیا از من خوششون نمیاد افتخار میکنم..                             . غذا تو گلوتون گیر کردع، من هم محکم میتونم بزنم ب پشتتون هم میتونم بشینم و براتون دعا  کنم کدومو انتخاب میکنید

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

نگران نباشید 

هرگز کاری نمیکنه که آبروی خودشم بره

آسوده خاطر به زندگی تون ادامه دهید 

🙏

🌹🌹تنها  44روز تا تولد همسرم باقی مانده است🌹🌹هر روزت مبارک بانوی من🌹🌹

ب نظرم ب شوهرت از گذشتن چیزی نگو چون مردا ب اینجور چیزا حساسن اعتمادش بهت از دست میده بعدشم اگ بگی حتما میره باپسره دعوا میکنه کار ب دادگاه و شکایت میرسه آبروت همه جا میره سعی کن خودت زهرچشم نشون بدی 

چی گفتی؟!اونا یه پیامن اونطوری تهدید میکنه بیاد تو گوه های بیشتری میخوره و حتماا به شوهرت میگه و بدبختت میکنه.هرچی گفتی خودت برو صادقانه به شوهرت بگو.دفعه بعد که تهدید کرد بگو من همه چیو به شوهرم گفتم هر غلطی دلت میخواد بکن.

اَی خِدددا منه مررررررگ دِه خِلاص کن...با تمام خز بودنت دوست دارم:  :)