1874
2019

قدر این تنهاییتونو بدونید اینکه کسی دورتون نیس خانواده ای دورتون نیس من ارزومه تنها زندگی کنم ارزووووومه 

کیف دنیا رو میکنییییدددد

🔥Let's Kill This LOVE🔥.....

اره کیف کنید 

فقط 31 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مجردم تیکر برای بلندتر شدن موهامه همینامضااااامو بخونید لطفا : دوست دارید بهتون بگن واای چقدر چاقی ؟ چقدرر لاغری استخون مردنی ؟ چقدر زشت شدی ! چه جوش زدی ! چه موهای نازکی داری !کچلی که ! چقدر خونتون کوچیکه ! چرا ازدواج نمیکنی ؟ چرا بچه نمیاری ؟ عهه میگن بچه دار نمیشی اره؟؟اخی عزیزم! کنکور قبول نشدی نه ؟ رتبت چند شده ؟ راستی خواهرت طلاق گرفت ؟  واقعا دوست دارید ادما تو خصوصی ترین مسائل شما دخالت کنن و یا نظر بدن ؟!!! قطعا هیچکس دوست نداره ! بیایید با این جمله های احمقانه امون اعتماد به نفس ادمارو نکشیم ! بیایید بفهمیم کسی که زیادی اضافه وزن یا کسر وزن داره خودش در جریانه ! کسی که جوش میزنه قطعا خودش میدونه ، ما با گفتن این حرفا فقط بیشعوری خودمونو ثابت میکنیم و بس بیایید درست صحبت کنیم #آدم_حسابی _باشیم 😎

جفتش بده اینکه دور برش آدم حسابی باشه خوبه 

لطفاً منو تو تاپیک های قدیمی لایک نکنید🙏 ⁦چقدر سخته دوباره بفهمی راهتو اشتباه رفتی اونم ناخواسته برای آرامش دلم دعا کنید😔🙏💔
2032

من تنها زندگی میکنم

خییییییییییلی بده

به صدا حساس شدم

جز خانواده م حوصله هیچگس دیگه رو ندارم

سالی ی بار هم سراغ کسی رو نمیگیرم 

در کل افسرده شدم 

مناسبت ها هم برام اصلا مهم نیست

واحد کناری ما یه خانم ۴۰ ساله است تنها زندگی میکنه ،کارمندم هست ،انقدر روحیه داره صبحا با صدای موزیک اون من پامیشم،رفیقهاش میان پیشش میمونن ،کیف دنیا رو میکنه

هر چیز که در جستن آنی آنی!
1718