1874
2019

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2032

اریترومایسین 2 درصد

من زیاد کتاب می خونم..شکست های بزرگ از من زنی قوی ساخته.. من هم مجردم هم متاهل.. من لیسانس روانشناسی دارم وامسال برای کنکور انسانی می خونم...من 30 سالمه و دختری 18 ساله دارم..اگر هنوز داری ادامه میدی پس قهرمان داستان خودتی! 💛🌱 

صابون آنتی باکتریال گلمر سه درصد میزنم عالیه

فقط 48 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💍✨ تــو دیگه حواس نمیذاری واسه دلــی که رو هواس.            ساده میگه دوســ❤️ــت داره و بی اداس.           دلی که عاشق میشه بی سر وصداس.         حواست کجاس.                          با منه دلت.     منم اونی که واسش میزنه دلت.                      منم اون تیکه ی آخره پازلت.               یه دریایی منم گمم تو ساحلت       من اگه عجیبه رفتارم و معلوم نیست اصلا کارم         تو بفهم چمه        فقط تو بلدی حالمو من جز تو کیو دارم🥺         من اگه بهونه میگیرم و زود از کوره در میرمبعضی وقتا از همه سیرم از این آدما دلگیرم.🙃   تو بفهم چمه 😘A❤️ تیکر رسیدن بهمدیگه ❤️ عشقـــAـــم💜❤️A❤️💜 👩‍❤️‍💋‍👨💍.                                🔴آفلاین 😊.            ❤️🔴🟥🟣🟪💜🟣🟪❤️🔴🟥💜🟣🟪❤️🔴🟥💜🟣🟪❤️🔴🟥💜🟣🟪❤️🔴🟥💜🟣🟪❤️🔴🟥💜🟣🟪❤️🔴🟥💜🟣🟪❤️🔴🟥💜🟣🟪❤️🔴🟥💜🟣🟪❤️🔴🟥💜🟣🟪❤️🔴🟥💜🟣🟪❤️🔴🟥💜🟣🟪❤️🔴🟥💜🟣🟪❤️🔴🟥💜🟣🟪