2726
عنوان

چرا مردا اینجورن ولی زنا اونجور

193 بازدید | 15 پست

چرا مردها اینقد رفاقتهای صمیمانه برقرار میکنن و عین برادر میشن ولی زنها مثلا خودم هررچی دوست داشتم همشون بخاطر حسادت های آشکاری ک ازشون میدیدم رابطمون تموم میشد..حتی صمیمی ترین دوستم وقتی فهمید شوهر کردم از حسادت باهام قهر کرد.هرکی ک دورو برم میبینم از خانمها رفیق صمیمی ک مثل خواهر باشه ندارن

ولی مردها همه دوس و رفیق های خوب دارن..

شما چی فک میکنین

این روزا.. یه "قاب عکس خالی" ام..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا برای خودمم سواله چرا زنا انقد سسخلن

در تاریخ💖 ۱۸ اسفند ماه۹۹💖 یه بی بی چک تو خونه داشتم گفتم شانسی بزنم ببینم چیه که دیدم بههههله مثبت شد😍😍۱درصد هم فکرشو نمیکردم...💁خدایا ممنونم که منو لایق مادر شدن دونستی💕
2728

من یکی داشتم مار تو استین بود 

دختره بی خاصیت😑😑😑

مـا تـنـهـا زاده می شـویـم🍃تـنـهـا زنـدگـی مـی کـنـیـم💔وتـنـهـا مـی مـیریـم🍂 عـشـقـ و پـیـونـدهـای دوسـتـانـه ای کـه مـی سـازیـم،تـنـهــا ««پـنـدارهـای پـوچـی سـت»»»کــه مـا تـنـهـا نـیـسـتـیـم🤌🖤⁦(⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)⁩

مردا پشت همن در هرشرایطی

ولی زنا به خاطر حسادت نمیتونن

به خاطر همینم هست عروس و مادرشوهر اکثرا سازگار نیستن

ولی داماد و مادر زن اکثرا مشکل ندارن

چون رفیق مرد نداشتی خبر نداری. مردام اتفاقا خیلی زود بهم حسادت ودرنهایت کات میکنن

شاید درصد کمی هم اینجوری باشن ولی من هر رفاقت صمیمانه ای میبینم بین مردهاس..همو درک میکنن به داد هم میرسن ب هم کمک میکنن 

نه دوستای من اینجور نیستن هیچ کدومشون 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

شاید تو روابط زنای سنتی اینطوری باشه که شما میگین بیشتر؟

من خودم الان ۳۵ سالمه صمیمی ترین رفیق هام که اکثرا هم دخترن مال دوران ۱۸-۱۹ سالگی از دانشگاه هستن. الان بیشتر از ۱۵ ساله دوستیم، تو غم و شادی هم شریکیم. خیلیامون تقریبا همزمان مهاجرت کردیم اینجا هم هوای همو داشتیم به هم پول قرض دادیم، تو کارای دانشگاه همو کمک کردیم حتی برای کار پیدا کردن و... هم به هم کمک کردیم، تو غم و غصه های زندگی شخصی هم همیشه همراه هم بودیم. وقتی اومدیم اکثرا مجرد بودیم الان بیشترمون ازدواج کردیم و پارتنر داریم که البته همزمان نشد مثلا من جز اولین کسایی بودم که وارد زندگی مشترک شدم اما تغییر تو رابطه مون ایجاد نشد و حتی مسافرت رفتنامونم سرجاش موند. با دوستایی هم که ایران موندن کماکان دوستیم و حرف میزنیم و هروقت فرصتی برای مسافرت و.. باشه همو می بینیم.  البته من این مدل زنایی که شما میگین هم دیدم، اما طبیعتا ادم اون مدل افراد رو سریع از زندگیش میذاره بیرون. 

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.
دقیقا😐 پسرها خیلی هوای همو دارن، دخترا منتظر فرصتن ضربه بزنن

منکه دوستهایی ک داشتم همش مقایسه میکردن..سوالایی ک بهشون مربوط نبود از زندگیم میپرسیدن و فضولی میکردن..زخم زبون و...آخرشم وقتی خبر خوبی از زندگیم میفهمیدن خود ب خود دیگه زنگ نمیزدن پیام نمیدادن و..

2706