1874
2019
عنوان

چرا مردا اینجورن ولی زنا اونجور

177 بازدید | 15 پست

چرا مردها اینقد رفاقتهای صمیمانه برقرار میکنن و عین برادر میشن ولی زنها مثلا خودم هررچی دوست داشتم همشون بخاطر حسادت های آشکاری ک ازشون میدیدم رابطمون تموم میشد..حتی صمیمی ترین دوستم وقتی فهمید شوهر کردم از حسادت باهام قهر کرد.هرکی ک دورو برم میبینم از خانمها رفیق صمیمی ک مثل خواهر باشه ندارن

ولی مردها همه دوس و رفیق های خوب دارن..

شما چی فک میکنین

واقعا برای خودمم سواله چرا زنا انقد سسخلن

فقط 31 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تاریخ💖 ۱۸ اسفند ماه۹۹💖 یه بی بی چک تو خونه داشتم گفتم شانسی بزنم ببینم چیه که دیدم بههههله مثبت شد😍😍۱درصد هم فکرشو نمیکردم...💁خدایا ممنونم که منو لایق مادر شدن دونستی💕

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

مردا پشت همن در هرشرایطی

ولی زنا به خاطر حسادت نمیتونن

به خاطر همینم هست عروس و مادرشوهر اکثرا سازگار نیستن

ولی داماد و مادر زن اکثرا مشکل ندارن

🖤 اونجا که یه دختر میگه " تو قول داده بودی "              قابلیت اینو داره که عرش خدا رو  بلرزونه🖤                                                                                        ❤سخت ترین کار یه عاشق ، دل بریدن از یه دلبر           اگه راحت بود که فرهاد دله یه کوه رو نمیکند❤                                                                   
چون رفیق مرد نداشتی خبر نداری. مردام اتفاقا خیلی زود بهم حسادت ودرنهایت کات میکنن

شاید درصد کمی هم اینجوری باشن ولی من هر رفاقت صمیمانه ای میبینم بین مردهاس..همو درک میکنن به داد هم میرسن ب هم کمک میکنن 

شاید تو روابط زنای سنتی اینطوری باشه که شما میگین بیشتر؟

من خودم الان ۳۵ سالمه صمیمی ترین رفیق هام که اکثرا هم دخترن مال دوران ۱۸-۱۹ سالگی از دانشگاه هستن. الان بیشتر از ۱۵ ساله دوستیم، تو غم و شادی هم شریکیم. خیلیامون تقریبا همزمان مهاجرت کردیم اینجا هم هوای همو داشتیم به هم پول قرض دادیم، تو کارای دانشگاه همو کمک کردیم حتی برای کار پیدا کردن و... هم به هم کمک کردیم، تو غم و غصه های زندگی شخصی هم همیشه همراه هم بودیم. وقتی اومدیم اکثرا مجرد بودیم الان بیشترمون ازدواج کردیم و پارتنر داریم که البته همزمان نشد مثلا من جز اولین کسایی بودم که وارد زندگی مشترک شدم اما تغییر تو رابطه مون ایجاد نشد و حتی مسافرت رفتنامونم سرجاش موند. با دوستایی هم که ایران موندن کماکان دوستیم و حرف میزنیم و هروقت فرصتی برای مسافرت و.. باشه همو می بینیم.  البته من این مدل زنایی که شما میگین هم دیدم، اما طبیعتا ادم اون مدل افراد رو سریع از زندگیش میذاره بیرون. 

"Those who do not move, do not notice their chains"
دقیقا😐 پسرها خیلی هوای همو دارن، دخترا منتظر فرصتن ضربه بزنن

منکه دوستهایی ک داشتم همش مقایسه میکردن..سوالایی ک بهشون مربوط نبود از زندگیم میپرسیدن و فضولی میکردن..زخم زبون و...آخرشم وقتی خبر خوبی از زندگیم میفهمیدن خود ب خود دیگه زنگ نمیزدن پیام نمیدادن و..

شاید تو روابط زنای سنتی اینطوری باشه که شما میگین بیشتر؟ من خودم الان ۳۵ سالمه صمیمی ترین رفیق هام ...

چقد خوب..دوست واقعی از ارزشمند ترین چیزای دنیاست..حیف ک این روزا پیدا نمیشه..متاسفانه همش شده حسادت و مقایسه