1874
2019
عنوان

۱۹ سالمه میخوام اسممو عوض کنم بزارم پریماه

| مشاهده متن کامل بحث + 4104 بازدید | 274 پست

من مامانم چندین سال دنبالش بود ک اسمشو ک صدیقس بزاره ناهید ، البته دو اسمه بود از بچگیش کلا ، ولی قبول نکردن

لطفا هرکس که امضای منو دید برای حاجت من و خودش یه صلوات بفرسته🐤🌹🌷🌸
راستی خانوما. دیدم بحث سر اینه یه سوال یکی از دوستام اسم دختر 6 روزش ملورینه. میتونه به فاطمه عوضش ک ...

بله میتونه عوض کنه حتی تو یه روز براش عوض میکنن

ولی بچه بزرگ بشه دیگه نمیتونه عوض کنه

چون بیشتر از یه بار نمیشه اسم عوض کرد

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ولی 2020 یک بار برای همیشه به همه ثابت کرد تو عدد رند واسه کسی نریدن

بیشعورا این چه قانونیه گذاشتن مگه ما عربیم اخه

من اسم فارسی و ترکی دوست دارم الان باید چه خاکی تو سرم بریزم تو این مملکت

کار نمیکنن کار نمیکنن حوصلشون که سر رفت پا میشن همچین قانونای مسخره ای رو وضع میکنن...!!!

آموزشگاه آنلاین زبان انگلیسی

بهترین آموزشگاه آنلاین انگلیسی را رایگان آزمایش کنید.

آموزش تخصصی کودکان 3 تا 18 ساله.  تضمینی و کم هزینه.

بیشعورا این چه قانونیه گذاشتن مگه ما عربیم اخه من اسم فارسی و ترکی دوست دارم الان باید چه خاکی تو س ...

الان میان میکشنت

مردمی که سیاستمداران فاسدانتخاب می کنند.قربانی نیستندشریک جرمند.جورج اورول
2033
بیشعورا این چه قانونیه گذاشتن مگه ما عربیم اخه من اسم فارسی و ترکی دوست دارم الان باید چه خاکی تو س ...

تو تلاشتو حالا بکن ایشالا واست جور میشه

خوب میکنی 

منم بودم عوض میکردم 

پریماه قشنگه

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری مامانمه🤰🏻🤱🏻🍭پروفااایلم عکس خودمههه🍫😝🇹🇯بژژژژی کورد🇹🇯♥️ اینستامم دوست داشتین فالوو کنید _.cute_.teen💋♥️
بله میتونه عوض کنه حتی تو یه روز براش عوض میکنن ولی بچه بزرگ بشه دیگه نمیتونه عوض کنه چون بیشتر از ...

پس میتونه عوض کنه

دوست عزیزم که امضام را میخوانی برای روح می می ناز و مامان ترنم صلوات بفرست. می می ناز از کاربران قدیمی بودند که به دلیل سرطان سینه فوت کردند. مامان ترنم سال 89 به همراه همسر و دخترشون در سانحه هواپیمای ارومیه فوت کردند.  حالا لطفا برای روح آلا کوچولو دختر دوست نی نی سایتی مان صلوات بفرست. حالا تو که دل مهربانی داشتی و برای کسانی که گفته شد صلوات فرستادی من دعا میکنم تا آرزو هایت براورده شود. تو هم برای براورده شدن آرزویم دعا کن.  خواهران من، بدونید که این عیب نیست که نوار بهداشتی رو توی کیسه سیاه بذاریم. چون قائدگی هم مثل ادرار و مدفوع، چیز طبیعی بدن زن هاست و همونطور که لازم نیست آدم و عالم بفهمن که ما به دستشویی رفتیم، لازم نیست آدم و عالم بفهمند که ما قائده هستیم. بدونید که بکارت، (البته درصورتی که رابطه های دیگر هم انجام نشده باشد) عقب ماندگی نیست، پاکدامنی و حیاست. خواهر ها، بدونید که اسم دیگر رابطه قبل از ازدواج، رابطه نامشروع است. بدونید که حجاب اجباری اسارت نیست، عزت است. به جای اینکه هم دیگر رو به کشف حجاب تشویق کنیم، به با حجاب بودن تشویق کنیم. بیاید به جای فمنیست، مسلمان، یک مسلمان کامل باشیم. بیاید الگومان به جای فمنیسم، حضرت زهرا (ع) باشد.
نهایت نشد بگو من و ب این اسم صدا کنین اسم کاربری یا کلا جایی هستی این اسم و باب کن واسه خودت 

نه دیگه تو خانواده هر کاری کنم اینجوری عادت کردن نمیتونن یه اسم دیگه صدام کنن

میخواستم حداقل تو دانسگاه و محیط کارم اسم دلخواهمو داشته باشم

اعه منو مامانت هم اسمیم پس😎🤣

چیزای مادی برام اهمیت نداره فقط دنبال عشق و معجزه خودم میگردم 😎😎  از اسم کاربریم مشخصه من عصبیم پس خودتون درخواست دوستی ندین😈😈😈😈😈😏😏😏😏                           زندگی بالا و پایین زیادی داره همه جوره سختیو درد هست اما بخاطر قلب خودت باید باهاش کنار بیای و بجنگی برای اینده خودت 😍                                                                          تا خدا باشه قلبت ارومه❤                                                  منو از نبودنت نترسون من خودم شدم این تو که کاری نکردی برام😏                                                                              میشه برای نیت قلبیم صلوات بفرستین                                                                      
نه دیگه تو خانواده هر کاری کنم اینجوری عادت کردن نمیتونن یه اسم دیگه صدام کنن میخواستم حداقل تو دان ...

اوم اره سخته ولی شدنیه ، تو میتونی پیگیر باش💪💪

1718