1874
2035

از فاطمه خوشم نمیاد میخوام قبل دانشگاه عوض کنم

خیلی تکراریه تو رو خدا دیگه اینقد فاطمه نزارین خودمونم خسته شدیم از بس فاطمه و زهرا تو جامعه دیدیم 

دوستام هم که اسمشون فاطمه هست دارن عوض میکنن

اسم مامانمو و مادربزرگم از مال من شیک تره😑

اسم مامانم پریسا هست اسم مادربزرگمم پریدُخت بوده

آموزشگاه آنلاین زبان انگلیسی

بهترین آموزشگاه آنلاین انگلیسی را رایگان آزمایش کنید.

آموزش تخصصی کودکان 3 تا 18 ساله.  تضمینی و کم هزینه.

2033

قسشنگ تر از اشم فاطمه نیست

دوست عزیزم که امضام را میخوانی برای روح می می ناز و مامان ترنم صلوات بفرست. می می ناز از کاربران قدیمی بودند که به دلیل سرطان سینه فوت کردند. مامان ترنم سال 89 به همراه همسر و دخترشون در سانحه هواپیمای ارومیه فوت کردند.  حالا لطفا برای روح آلا کوچولو دختر دوست نی نی سایتی مان صلوات بفرست. حالا تو که دل مهربانی داشتی و برای کسانی که گفته شد صلوات فرستادی من دعا میکنم تا آرزو هایت براورده شود. تو هم برای براورده شدن آرزویم دعا کن.  خواهران من، بدونید که این عیب نیست که نوار بهداشتی رو توی کیسه سیاه بذاریم. چون قائدگی هم مثل ادرار و مدفوع، چیز طبیعی بدن زن هاست و همونطور که لازم نیست آدم و عالم بفهمن که ما به دستشویی رفتیم، لازم نیست آدم و عالم بفهمند که ما قائده هستیم. بدونید که بکارت، (البته درصورتی که رابطه های دیگر هم انجام نشده باشد) عقب ماندگی نیست، پاکدامنی و حیاست. خواهر ها، بدونید که اسم دیگر رابطه قبل از ازدواج، رابطه نامشروع است. بدونید که حجاب اجباری اسارت نیست، عزت است. به جای اینکه هم دیگر رو به کشف حجاب تشویق کنیم، به با حجاب بودن تشویق کنیم. بیاید به جای فمنیست، مسلمان، یک مسلمان کامل باشیم. بیاید الگومان به جای فمنیسم، حضرت زهرا (ع) باشد.

فاطمه که خیلی قشنگه

خلبان ها یه کدی دارن به اسم کد [۷۶۰۰] ماله وقتیه که دیگع نمیشه چیزی گفت معنیش اینه: برج مراقبت من نمیتونم حرف بزنم اما تو حواست بهم باشه و راهنماییم کن...وقتی بغض داری و نمیتوتی حرف بزنی به خدا بگو خدایا کد [۷۶۰۰] یعنی بغضم نمیزاره حرف بزنم و دارم تو این حجم غم عمیقا غرق میشم...! اما تو حواست بهم باشه...🌬💙

حالا که عوض میکنی یک اسم قشنگ تر بزار 

***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز
1718