2410
2553
عنوان

فرزند خواندگی

234 بازدید | 23 پست

به نظر شما آدم بعد چند سال ازدواج باید بره سمت این که بچه از پرورشگاه بیاره من۲۱سالمه وشدیدن آرزوی مامان شدن دارم 😔 به نظرتون  الان زوده بچه بیارم    

خدا جونم ممنونم بابت دوقلو های نازی که بهم هدیه دادی دختر و پسر نازم 😍😘 دعا کنید واسم که امضاء به زودی واقعی بشه و خدا لطفش رو شامل حالم کنه یه دوقلو فرشته بهم بده اگر دوست داشتی برای من و همه منتظرا صلوات بفرست😊 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
چند ساله ازدواج کردی؟حالا چرا فرزندخوندگی

شوهرم عقیم ۴ساله

خدا جونم ممنونم بابت دوقلو های نازی که بهم هدیه دادی دختر و پسر نازم 😍😘 دعا کنید واسم که امضاء به زودی واقعی بشه و خدا لطفش رو شامل حالم کنه یه دوقلو فرشته بهم بده اگر دوست داشتی برای من و همه منتظرا صلوات بفرست😊 
2714

فقط خودت و همسرت میتونید تشخیص بدین که الان شرایطتون مناسب بچه داشتن و خرج و مسئولیتاش هست یا نه و آمادگی تربیت کردن یه انسان سالم و خوب و مفید رو دارید یا نه... اعضای نی نی سایت از کجا بدونن

خوب هرچی زودتر برید دنبال کارهای پرورشگاه بهتره چون یکم طول میکشه کاراش، انشالله خوشبخت بشید مطمئن باش این بچه ظرف دو سه ماه جوری خودش رو تو دلتون جا می‌کنه که بدون اون زندگی براتون غیر ممکنه، دختر داییم ده دوازده سال قبل از پرورشگاه بچه گرفتن الان داییم نوه زیاد داره ولی عزیزترین شون همین نوه هست نه اینکه فیلم بازی کنند

بخدا یکی از فامیلامون بچه اورد از پرورشگاه شیش سال بعد که دختر شد شش ساله باردار شد یه پسر آورد.دختررو سرتاپاشو طلا گدفتن گفتن قدم این بوده.ده روزه پسرش همش دختره بغلش بود.هیجوقت یادم نمیره

وقتی میگم خواهرام منظورم جاریمو خواهرشوهرم هستن.من تک فرزندم
فقط خودت و همسرت میتونید تشخیص بدین که الان شرایطتون مناسب بچه داشتن و خرج و مسئولیتاش هست یا نه و آ ...

کسی که اقدام‌کرده واسه بارداری و باکلی آزمایش ودرمان فهمیده مشکلش چیع صدرصد آمادگی داشته که اقدام کرده

وقتی میگم خواهرام منظورم جاریمو خواهرشوهرم هستن.من تک فرزندم
2706