1874
2019

سلام،شش ماهی هست که با یه اقایی با واسطه یک نفر دیگه باهم از طریق موبایل اشنا شدیم سه بار هم قرار گذاشتیم این اقا قبل از اینکه باهم قرار بزاریم حدود یک هفته با من کات کردن سر اینکه بخاطر موضوع کرونا راه ها بسته بودن فقط با تاکسی میشد از شهر خارج شی و من شرایط اینکه از شهر خارج شم و برم به شهر اون اقا نداشتم فاصله شهرهامونم هم فقط ۲۰دقیقه بود سر این ماجرا ایشون به ظاهر کات کردن اما من طاقت نمیاوردم و گهگاهی پیام میدادم که برای اخرین بار پیام دادم و گفتم خداحافظ برای همیشه که بعدش این اقا گفتن تماس میگیرم و باز رابطه ما شروع شد تو قرار اول ایشون گفتن که من اگه اون دفعه یه هفته جوابتو ندادم بخاطر این بود که تنبیه کردمت و این بدون هیچکس نمیتونه تورو از من جدا کنه و بار دوم ک رفتم ایشون منو برد خونشون گفت میخوام تنتو ببینم این حق منه که قبل ازدواج ببینم اما من قبول نکردم گریه کردم و...گفتم بریم اونم گفت امتحانتو قبول شدی میخواستم ببینم اینکارو میکنی یا نه معلومه دختر باحجب و حیایی هستی دیگه خونمون نمیبینی تا ازدواج کنیم برای بار سوم ایشون از من رابطه خواست از قبل بهم گفت کسی که کسی بخواد عقدش تو اسمونا بسته هست و ما مال همیم و این حرفا که من رو گول زد و اشتباه کردم و رفتم بعد اونروز ایشون خیلی سرد شدن و اصلا پیام نمیدن زنگ هم نمیزنن میگن سرم به شدت شلوغه تماس میگیرم اما گهگاهی توی واتساپ انلاین میشه من بخاطر ایشون درس و دانشگاهمو کنار گذاشتم بهترین موقعیت های ازدواج کنار گذاشتم

این اقا قبلا هم با یکی نامزدی کرده بود که به گفته خودشون دختر مناسبی نبوده و طلاقش داده و به هیچ دختری اعتماد نداره و گفتن به من مهریت باید ۱۴تا سکه باشه و پیش پدر و مادرم زندگی کنی

واقعا نمیدونم چیکار باید کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

چند خط اولو خوندم ...حالم ازش بهم خورد مرتیکه......

برا ازدواج نمیخوادت

اگ کات نکنی ب عقلت شک میکنم

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
2032

یعنی رابطه داشتین؟؟

والا شرایطتش که مساعد نیست حس میکنم فریبتم داده شگردش بوده(باز بگیم تا یه جایی اوکی اصلا ابن اقا راست میگفت الانم فقط سرش شلوغه مهریه هم میترسه ولی زندگی با پدر مادرش چی؟؟

شمارشو بپاک دیگم سراعشو نگیر پیم یازنگت زد ج نده پررو فک کرده کیه

باوركن‌خودشم‌نميدونه‌چقدقشنگ‌ميخنده!♡ چشماش ک دیگ نگم براتون 😍 عطر خوب بزن، کفشاتو واکس بزن، صورتتو آب بزن، خودتو دوس داشته باش،از تو فقط یه دونه تو دنیا هس مراقب خودت باش 👑

نفهمیدم یعنی رفتی باهاش برای رابطه

نینی سایتیای عزیز تموم پستای من فان پس خواهش میکنم بد برداشت نکنین من ن با کسی مشکلی دارم ن چیزی   اگه نظرت با من متفاوته خب جوابم نده من ناراحت نمیشم نترس  همون قضیه عاشق این   ایموجیمو اگه راه حلی برا تپل شدن بلدید ب منم بگین سرجاشه تازه ثوابم میکنین‌.ممنونم وقت گرانبهاتونو بهم دادین  

چطور همچین اشتباهی کردی اخه، همون بار اول باید ولش میکردی تا بره عمشو امتحان کنه 

الانم جلوی ضرر رو ازهرجا بگیری منفعته، زودتر از شر این بوزینه خلاص شو

کاش وقتی یکی سواد حرف زدن نداره حداقل شعور خفه شدن رو داشته باشه... هرچیو که خواستم دارم هرچیم که بخوام به دست میارم دوستان خواهرم گاهی با کابری من میاد سایت پس اگه میبینید بعضی کامنت هام تناقض دارن تعجب نکنید   

این رابطه از ریشه اشتباه بوده

شما رفتید شهرشون ببینیشون ؟

رفتی خونه شون؟

اگر رابطه کامل نداشتید که واسطه رو بشور و آفتاب کن و اون رو هم به خدا واگذار کن 

اگر رابطه کامل بوده به هرنحوی هست حقش رو بزار کف دستش 

چه ربطی به درسو دانشگاهت داشت؟ 

مگه چند ساله باهاشی ک میگی موقعیتامو از دست دادم؟ 

حالام اتفاقی نیوفتاده خب بره به درک.. زمان بگذره اوکی میشی خیلی خودتو درگیرش نکن.تموم شد رفت.. 

سرت کلاه گذاشته فقط برا هوس میخادتتتتتتتتتت بلاکش کن زودتررررررررر

واقعاا..اوایل گفته بود دوهفته باهم صحبت میکنیم اگه باهم تفاهم داشتیم میام خواستگاری اما بعدش گفت مشکلی دارم باید حل بشه

سلام عزیزم

من متوجه نشدم یعنی شما با این اقا رابطه جنسی برقرار کردید؟

خب اگه اینطوره بزار روراست باشم که کارت خیلی اشتباه بوده که ندیده و نشناخته به کسی اعتماد میکنی

اما بهر حال

به این مسئله فعلا اهمیت ندیم

ببین خب اینکه مهریت چهارده سکه باشه رو میشه یجوری حلش کرد تو زندگی و اینا

ولی اینکه با پدر مادرش تو یک خونه زندگی کنید واقعا خیلی وحشتناکه و درواقع تو هیچ حریم خصوصی با همسرت نداری و منت خانواده شوهریت بالا سرته

ببین تو میتونی به یک مشاوره مراجعه کنی؟

ازش بپرس بگو چطور میتونم مشکل رو حل کنم

چون مشکل کوچیکی نیست

یا به خانوادت بگو چه اتفاقی افتاده

این بهتره

1718