2726
عنوان

خواهرشوهرم میخواد زن بگیره واسه شوهرم😁

| مشاهده متن کامل بحث + 6229 بازدید | 196 پست
صبر کن یه روزم سر خواهر شوهرت خدا میاره..

اره واقعا درست مثل خاله ی من که خواهرشوهرش زیاد دخالت می کرد و باعث طلاقش شد الان دختر همون خواهرشوهر سابقش با پسرداییش عقد کرد و همون دوران عقد ازهم طلاق گرفتن

خدایا کمکم کن یه بچه سالم و صالحی داشته باشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مهریش رو کامل درجا میدن؟

بستگی به شرایط مرد داره اگر مال داشته باشه توقیف میشه هرچقدر که بمونه از حقوقش توقیف میشه اگرم حقوق ثابت نداشته باشه قسط بندی میکنن مثلا هر 3 ماه 1 سکه بده

بابا دخترا هم تازگی ببینن وضع طرف خوبه پا میدن مگر اینکه خانوادشون جلوشون رو بگیره

میتونه برای مهریه ش بره خونه و ماشینشو توقیف کنه

درحد یه خونه متعارف فقط میتونه داشته باشه

چچوری زن بگیره 

مهریه ام باید بده

ایشالله سر خواهرشوهرت بیاد تا بفهمه

الهیییی آمین.... از صمیم قلبم نفرینش میکنم ک سر خودش یا بچش بیا

خنده بر لب میزنم تا کس نداند حال من/ورنه این دنیا که ما دیدیم هیچ خندیدن نداشت💔💔💔
شوهرش معلومه دلش به زندگی نیست . بعدشم این حرفا برای قاضی اهمیتی نداره قاضی میگه تمکین می کنی یا نه ...

میدونم تو دادگاه کلا خانما اهمیتی ندارن ولی یکم ازشون بد بگه پیششون دلش خنک شه😅😁

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2706